skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۴تا از بهترین ابزارهای ردیابی پورتفولیو کریپتو

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

ردیاب پورتفولیو

در این مطلب می‌خوانید

  پورتفولیو یا سبد ارزهای دیجیتال به مجموعه دارایی‌های گفته می‌شود که از جنس ارزهای دیجیتال بوده و جزو دارایی‌های فرد یا سازمان به حساب می‌آید. دارایی‌های دیجیتالی هرچند حاشیه سود وسوسه برانگیزی ایجاد کرده‌اند اما با این حال نوسانات و بی ثباتی قیمتی بالایی را تجربه می‌کنند که به همین دلیل ردیابی و مدیریت سبدی شامل ارزهای دیجیتال مختلف می‌توانند دشوار و دلهره‌آور باشد.

  با افزایش تعداد ارزهای دیجیتال بسیاری از سرمایه‌گذاران این حوزه بعد از سرمایه‌گذاری در چندین پروژه مختلف به ابزاری برای نظارت بر سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌ها نیاز دارند که با استفاده از ردیاب‌های پورتفولیو به راحتی می‌توانند سبد دارایی‌های خود را نظارت و مدیریت کنند.

  پورتفولیو چیست؟

  پورتفولیو به مجموعه‌ای از دارایی‌ها مانند سهام، اوراق قرضه یا ارزهای دیجیتال گفته می‌شود که در اختیار یک فرد یا سازمان قرار دارد. داشتن یک پورتفولیو به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که با متنوع کردن سرمایه‌گذاری‌های خود ضمن افزایش سود، ریسک سرمایه‌گذاری را در طبقات مختلف مدیریت کنند.

  پورتفولیو کریپتو چیست؟

  اصلاح پورتفولیو تقریبا در تمامی بازارهای مالی با تنوع محصولات مالی وجود دارد. سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هم مانند هر بازار دیگری می‌تواند شامل داشتن یک پورتفولیو باشد که با استفاده از آن سرمایه‌گذاران بتوانند دارایی‌های خود را بهتر مدیریت کنند و با کاهش ریسک به سود بالاتری دست پیدا کنند.

  ردیاب پورتفولیو کریپتو چیست؟

  بازار آزاد رمزارزها نوسانات شدیدی را تجربه می‌کند و معامله‌گران و سرمایه‌گذاران این بازار برای مدیریت دارایی‌های خود به دستیاری نیاز دارند تا قیمت‌های خرید و فروش، مقدار و نوع دارایی را ثبت و به صورت لحظه‌ای توانایی نشان دادن آمار تغییرات را داشته باشد. با استفاده از این ابزار که به آن ردیاب پورتفولیو کریپتو گفته می‌شود کاربران می‌توانند یک نمای کلی از ارزش و عملکرد سبد دارایی خود را در لحظه ببیند.

  همچنین این ابزارها می‌توانند علاوه‌بر ردیابی ارزش ارزهای دیجیتال، ویژگی‌های کاربردی دیگری مانند نمودارهای قیمتی، اخبار بازار یا ابزارهای تجزیه و تحلیل را در اختیار کاربران قرار دهند تا با استفاده از این ویژگی‌ها تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری کم ریسک‌تر و با آگاهی بالاتری باشد. همچنین برخی از ردیاب‌های پورتفولیو کریپتو امکان هشدار برای اطلاع رسانی از تغییرات ناگهانی و قابل توجه قیمتی را هم در دل خود دارند.

  به صورت کلی می‌توان گفت که این ردیاب‌ها ابزارهای ضروری برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی است که قصد دارند مدیریت موثرتری روی ارزهای دیجیتال و دارایی‌های خود داشته باشند و همچنین از آخرین روندهای و تغییرات بازار مطلع شوند.

  ردیاب پورتفولیو

  چرا به یک ردیاب پورتفولیو نیاز داریم؟

  همانطور که گفته شد بازار ارزهای دیجیتال نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه می‌کند و مدیریت و نظارت روی مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال به همین دلیل زمان‌بر و دشوار است. با این حال برای استفاده از ردیاب‌های پورتفولیو چند دلیل مهم وجود دارد.

  • نظارت بر عملکرد پورتفولیو: یکی از مهم‌ترین امکانات این ابزارها، برای ردیابی ارزش پورتفولیو در لحظه است. با استفاده از این ویژگی کاربر می‌تواند تصمیمات آگاهانه‌تری با ریسک کمتر بگیرد.
  • ساده‌سازی گزارش‌های مالیاتی: محاسبه مالیات مربوط به تراکنش‌های ارزهای دیجیتال کاری پیچیده و زمان بر است که با استفاده از یک ردیاب پورتفولیو می‌توان این کار را به راحتی انجام داد.
  • همراه شدن با روندهای بازار: اطلاع از روندها و اخبار مهم بازار که می‌توانند تاثیر چشمگیری روی قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشند. استفاده از ویژگی‌های این ردیاب‌ها به کاربران امکان همراهی بهتر با تغییرات بازار را می‌دهد.
  • مدیریت چندین حساب: بسیاری از سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در چندین صرافی و کیف‌پول دارایی‌هایشان را نگهداری می‌کنند. ردیاب‌های پورتفولیو به کاربران این امکان را می‌دهند که تمامی حساب‌هایشان را در یک مکان نظارت و پیگیری کنند.

  معرفی ۴ پلتفرم برای ردیابی پورتفولیو کریپتو

  Delta: پلتفرم Delta امکان ردیابی داده‌های بازار برای بیش از ۶ هزار ارز دیجیتال را دارد. Delta به کاربران امکان نظارت دارایی‌ها، هشدارها و تجزیه و تحلیل پوتفولیو را می‌دهد. Delta برای اندروید و IOS در دسترس است.

  CoinStats: این پلتفرم داده‌های بازار را برای بیش از ۸ هزار ارز دیجیتال ارائه می‌دهد و برای سیستم‌عامل‌های IOS و اندروید در دسترس است. همچنین ویژگی‌هایی مانند تنظیم هشدار ردیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد پورتفولیو در آن وجود دارد.

  Crypto Pro: این برنامه که برای سیستم عامل‌های اپل (IOS و مک) از سال ۲۰۱۵ عرضه شده است امکان پشتیبانی از بیش از ۸ هزار ارز دیجیتال را دارد و به کاربران امکان رصد و مدیریت دارایی‌هایشان را می‌دهد.

  CoinMarketCap: یکی از معروف‌ترین ردیاب‌های پورتفولیو برای ارزهای دیجیتال CoinMarketCap است. این برنامه هرچند امکانات محدودتری دارد اما می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد هزینه برای استفاده از ردیاب پوتفولیو را ندارند و می‌خواهند برخی از داده‌های مربوط به سرمایه‌گذاریشان را به صورت دستی وارد کنند.

  ردیاب پوتفولیو کریپتو ابزار ازشمندی برای معامله‌گران و سرمایه‌گذارانی است که می‌خواهند به زوی موثری دارای‌های خود را مدیریت و نظارت کنند. این ابزارها به کاربران امکان پیگیری قیمت، ارزش، تنظیم هشدار، همراهی با روندها و تغیرات و همچنین تجزیه و تحیل را می‌دهند.

  https://pvst.ir/f40

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو