skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هشتگ‌های مهم دنیای رمزارزها

۸ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

هشتگ‌های رمزارز

هشتگ‌ در شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده جوامع و مکالمات حول محور مسائل مهم است. در دنیای رمزارزها هشتگ‌ بسیار زیاد است اما اگر قصد دنبال کردن و صحبت در مورد مسائل کلی و مهم این حوزه را دارید چند هشتگ مهم وجود دارد.

به گزارش پیوست، به صورت کلی برخی هشتگ‌ها روزانه بازدید بیشتری دارند و به همین دلیل پروژه‌ها و معاملات شانس بسیار خوبی برای دیده شدن در بین کاربران پیدا می‌کنند. نکته مهم استفاده درست از این هشتگ‌هاست که می‌تواند به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات بهتر را بدهد.

هشتگ‌های رمزارزها در توییتر با موارد مشابه در اینستاگرام متفاوت است. در پلتفرم توییتر، امکان دسترسی به افراد بیشتری با استفاده از این روش وجود دارد و به همین دلیل آگاهی از هشتگ‌های رمزارز درست می‌تواند رسیدن صدای این پروژه‌ها به جمعیت زیادی را تضمین و آنها را به کاربران‌شان وصل کند.

Bitcoin و BTC

در بین هشتگ‌های محبوب دنیای رمزارزها در توییتر، هشتگ Bitcoin محبوب‌ترین است. این هشتگ با توجه به استفاده زیادی که از آن می‌شود به یکی از بهترین روش‌ها برای رساندن اخبار در تجارت و سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. این هشتگ در طیف وسیعی از سناریوهای مرتبط استفاده می‌شود.

هشتگ‌های رمزارز

از معامله‌گران برای مقایسه جفت ارزها گرفته تا استارت‌آپ‌های رمزارزی، این هشتگ رمزارز ریز در بسیاری از توییت‌ها به چشم می‌خورد. استفاده از این هشتگ به فعالان این حوزه اطمینان دیده شدن را می‌دهد.

Cryptocurrency و Crypto

دومین هشتگ رمزارز محبوب در این لیست، Crypto است. از آنجا که این هشتگ طیف وسیع‌تری از وقایع را پوشش می‌دهد، بارها شاهد افزایش محبوبیت و استفاده از آن بوده‌ایم. به همین دلیل این هشتگ در زمان‌هایی که کل جامعه رمزارزها تحت تاثیر اتفاق خاصی قرار می‌گیرد می‌تواند به فرایند دیده و شناخته شدن بهتر فعالان این حوزه کمک کند. معمولاًً کارشناسان توصیه می‌کنند در کنار استفاده از این هشتگ از هشتگ‌ رمزارزهایی مانند تجارت یا ارزهای رمزنگاری‌شده برای محدودسازی جامعه هدف استفاده شود تا تعامل بیشتری شکل بگیرد.

Ethereum

هشتگ‌های رمزارز

بعد از بیت‌کوین، رهبر آلت‌کوین‌ها دومین کوین پرطرفدار بازار محسوب می‌شود و طبیعتاً حجم زیاد کاربر این پلتفرم باعث می‌شود هشتگ رمزارز اتریوم به عنوان یکی از اصلی‌ترین هشتگ‌ها شناخته شود. این هشتگ هم مانند سایر هشتگ‌های رمزارز پرطرفدار به شناخته شدن بیشتر استارت‌آپ‌ها و فعالان این حوزه کمک بزرگی می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند برای دنبال کردن بهتر اخبار از هشتگ‌های دیگری مانند ethereumprice یا ethereumdip هم استفاده کنند.

Airdrop

ایردراپ یکی از روش‌های تشویق کاربران به استفاده از پروژ‌ه‌های رمزارزی است که امروزه به محبوبیت بالایی دست یافته است. در این روش توسعه‌دهندگان بخشی از توکن‌ها را بین کاربران تقسیم می‌کنند و در جریان این کار علاوه‌ بر کسب محبوبیت برای پروژه با استفاده کاربران، مشکلات پلتفرم خود را به راحتی پیدا و برطرف می‌کنند. به همین دلیل این روش در بین توسعه‌دهندگان و کابران به محبوبیت بالایی رسیده است و هشتگ این کار نیز در توییتر دیده می‌شود.

حساب AirdropInspector در توییتر یکی از مراجع برای آگاهی از ایردراپ‌هاست و اکثر اتفاقات را به‌موقع پوشش می‌دهد.

Trading

این هشتگ رمزارز در توییتر به گنجینه‌ای غنی برای معامله‌گران رمزارزها بدل شده است. با استفاده از این هشتگ معامله‌گران تحلیل و داده‌های خود را در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند و دیگر کاربران می‌توانند از این اطلاعات مفید برای بهبود استراتژی‌های معاملاتی‌شان استفاده کنند.

هشتگ‌های رمزارز

همچنین بهتر است در کنار این هشتگ از هشتگ‌های مختص رمزارزها مانند btc، xrp، eth یا سایر رمزارزهای مد نظر استفاده شود.

Altcoin و Altcoins

به دلیل عملکرد بهتر آلت‌کوین‌ها نسبت به بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱، این رمزارزها در توییتر ترند شدند. هشتگ altcoin مانند بیت‌کوین محبوبیت بالایی دارد؛ استفاده از آن در کنار هشتگ رمزارز مختص به پروژه‌ها و تکنولوژی‌های دیگر این حوزه می‌تواند به خوبی اتصال میان کاربران و توسعه‌دهندگان را برقرار کند.

https://pvst.ir/e2n

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو