skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اپل سرویس حساب‌ پس‌انداز خود را با سود ۴.۱۵ درصدی راه‌اندازی کرد

۲۸ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

شرکت اپل حساب پس‌انداز Apple Card را با سود سالانه ۴.۱۵ درصد راه‌اندازی کرد. به گفته اپل، این حساب پس‌اندازی به هیچ حداقل واریزی نیاز ندارد و کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشین کیف‌پول (Wallet) آیفون حساب خود را راه‌اندازی کنند.

به گزارش پیوست،‌ بر اساس بیانیه خبری شرکت اپل، تمامی پاداش‌های به‌دست‌آمده از Apple Card به صورت خودکار به حساب پس‌انداز واریز می‌شود. حساب‌ پس‌انداز تازه‌ترین خدمت این غول آمریکایی در حوزه امور مالی است و به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها در پی افزایش سهم خود از بازار امور مالی هستند.

اپل که چندی پیش خدمت الآن بخر، بعداً پرداخت‌ کن (BNPL) را در اختیار کاربران خود قرار داده بود امروز دوشنبه ۱۷ آوریل با انتشار بیانیه‌ای از ارائه حساب‌های پس‌انداز آن هم با سود سالانه ۴.۱۵ درصد خبر داد.

بر اساس گزارش CNBC، اپل تمامی پاداش کاربران در طرح Daily Cash را که تا سرحد سه درصد بازگشت پول برای هر خرید است به این حساب‌ پس‌انداز واریز می‌کند. با این حال محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد و کاربر می‌تواند محل واریز پول حاصل از طرح Daily Cash را تغییر دهد یا از حساب بانکی خود به حساب پس‌انداز اپل پول بریزد.

این طرح حاصل همکاری اپل با گلدمن ساکس، یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های تجاری آمریکا، است.

از آنجا که طبق اطلاعات شرکت بیمه سپرده‌های فدرال آمریکا، میانگین سود سالانه حساب‌های پس‌انداز در ایالت متحده تنها ۰.۳۵ درصد است،  سود ۴.۱۵ درصدی اپل جالب توجه به نظر می‌رسد.

کاربران اپل می‌توانند حساب‌های خود را از طریق داشبوردی که در داخل اپیلکیشین کیف‌پول (Wallet) تعبیه شده مدیریت کنند و سود حساب یا موجودی آن را زیر نظر بگیرند.

 

https://pvst.ir/en1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو