skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توییتر بلو جدید روز ۲۹ نوامبر راه‌اندازی مجدد می‌شود

۲۵ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایلان ماسک می‌گوید توییتر بلو جدید که با هزینه ۷.۹۹ یک تیک آبی کنار نامتان می‌گذارد روز ۲۹ نوامبر مجددا راه‌اندازی می‌شود. او در توییتی گفت، که راه‌اندازی مجدد را به تاریخ جدید موکول می‌کند تا «از قرص و محکم بودن کار مطمئن شود.»

به گزارش پیوست، عملکرد اولین عرضه توییتر بلوی جدید با مشکلاتی همراه بود. توییتر ابتدای ماه جاری اولین اشتراک توییتر بلو را روی iOS آزمایش کرد. با این حال چند روز بعد به دلیل تعداد زیاد حساب‌های جعلی و وریفای شده، اشتراک بلو متوقف شد.

هرج و مرج در سیستم توییتر باعث شد به ساخت حساب جعلی نینتندو (Nintendo) و جعل شرکت الی لیلی (Eli Lilly) در این شبکه اجتماعی منتهی شد. الی‌لیلی جعلی در توییتی گفت انسولین از این پس رایگان است و سهام شرکت درنتیجه این توییت سقوط کرد.

آشوب بوجود آمده باعث شد تا چندین شرکت از جمله ژنرال موتورز، ژنرال میلز، آئودی، فولکس‌واگن و چند شرکت دیگر تبلیغات توییتری خود را متوقف کنند. گروه اومنیکام مدیا (Omnicom Media Group)، یکی از بزرگترین شرکت‌های تبلیغاتی جهان، هم تبلیغات خود را توییتر را فعلا متوقف کرده است.

ماسک می‌گوید در راه‌اندازی مجدد توییتر بلو، در صورت تغییر «نام وریفای شده»، تیک آبی تا زمان تایید مجدد توییتر از حساب حذف می‌شود. توییتر در تازه‌ترین اقدامات خود تعداد زیادی از پیمانکاران و کارکنان مخالف با ایلان ماسک را اخراج کرده است. به نظر می‌رسد که ایلان ماسک برای تصمیم‌گیری در مورد آینده توییتر از اتاق جنگی متشکل از مشاوران مورد اعتمادش کمک می‌گیرد.

شرکت توییتر هنوز به درخواست نظر برای اظهارنظر در این باره پاسخ نداده است. البته این شرکت از این پس سازمانی مشخصی برای ارتباطات اختصاص نداده است.

منبع: Verge

https://pvst.ir/djd

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو