skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گوگل‌پلی حساب شیپور را تحریم کرد

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۵ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

شیپور

گوگل‌پلی حساب پلتفرم‌ شیپور و تمام اپلیکیشن‌های زیرمجموعه این حساب را در ساعت سه بامداد روز شنبه بیست و دوم مرداد تحریم کرد.

رضا اربابیان، مدیرعامل شیپور، در این‌ باره به پیوست گفت بامداد شنبه، ایمیلی از گوگل‌پلی مبنی بر مسدودیت حساب‌ها دریافت کرده‌اند و دسترسی شیپور و تمام اپلیکیشن‌های زیرمجموعه به حساب‌های گوگل‌پلی مسدود شده است.

رضا اربابیان
رضا اربابیان، مدیرعامل شیپور

او با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد دلیل این اقدام قوانین تحریم علیه ایران بوده است توضیح داد: جزئیات این تصمیم را نمی‌دانیم اما در حال جمع‌آوری اطلاعات در این زمینه و برقراری ارتباط با گوگل‌پلی هستیم.

به نظر می‌رسد این اقدام که بدون هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی قبلی انجام شده، باعث شده است شیپور فرصت گرفتن پشتیبانی از اطلاعات را پیدا نکند و تاریخچه اپلیکیشن‌ها را از دست بدهد.

در حال حاضر کاربران در نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن شیپور دچار مشکل هستند؛ با این‌ حال شیپور با ایجاد امکان دانلود مستقیم برای کاربران خود در تلاش است این اپلیکیشن را به مارکت‌های اندرویدی اضافه کند.

تحریم شیپور
تصویر ایمیلی که برای شیپور ارسال شده است.
https://pvst.ir/cyh
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو