skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۱۰ گروه استارت‌آپی به جیتکس ۲۰۲۲ اعزام می‌شوند

۲۴ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران برنامه ایران برای حضور در جیتکس ۲۰۲۲ را تشریح کرد. بر این اساس قرار است ۱۰ گروه استارت‌آپی برگزیده به صورت رایگان به این نمایشگاه اعزام شوند.

به گزارش روابط‌ عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران، محمدرضا طلایی، رئیس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران گفت: نمایشگاه جیتکس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های جهان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۸ تا ۲۲ مهرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود و بنابراین است تا نمایندگان ایران در این نمایشگاه حضور قدرتمند و جدی داشته باشند.

طلایی تاکید کرد: با مجوزی که سازمان توسعه تجارت ایران برای اتحادیه صادر کرده است، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران امسال مسئولیت اعزام هیات تجاری ایران به نمایشگاه جیتکس و برگزاری روز فناوری ایران در این نمایشگاه را برعهده دارد.

اعزام رایگان ۱۰ استارت‌آپ ایرانی به جیتکس

او گفت: از جمله برنامه‌های امسال برای نمایشگاه جیتکس، اعزام ۱۰ استارت‌آپ برگزیده برای شرکت در نمایشگاه نورت استار است که تا پیش از این به عنوان بخشی از نمایشگاه جیتکس با عنوان فیوچراستارز برگزار می‌شد، اما از سال جاری به عنوان یک نمایشگاه مستقل به موازات جیتکس برگزار می‌شود.

طلایی ادامه داد: همزمان با برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس در دبی و در راستای پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت با مرکز بین المللی تجارت (ITC) ۱۰ استارت‌آپ ایرانی از سوی سازمان توسعه تجارت به دبی اعزام می شوند.

به گفته او این ۱۰ استارت‌آپ پس از ثبت نام و ارزیابی کیفی استارت‌آپ‌ها از سمت نمایندگان دو سازمان، انتخاب می شوند و تمامی هزینه‌های اعزام این ۱۰ استارت‌آپ توسط مرکز بین‌المللی تجارت و از طریق سازمان توسعه تجارت تقبل خواهد شد.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار تاکید کرد: «این اتحادیه با همکاری مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، در نظر دارد برای آماده‌سازی استارت‌آپ‌های برگزید، دوره‌های توانمندسازی و آماده‌سازی در حوزه‌های مشارکت در نمایشگاه، نحوه معرفی محصول، جذب سرمایه‌گذار، قراردادنویسی، همتایابی و برگزاری نشست‌های تجاری برای این استارت‌آپ‌ها برگزار کند.»

هیات بزرگ تجاری ایران در جیتکس

طلایی ادامه داد: با توجه به ضرورت حضور قدرتمند ایران در نمایشگاه جیتکس ایران، اتحادیه با همکاری مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی، فدراسیون و کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران، برنامه‌های ویژه‌ای برای اعزام هیات تجاری ایران به نمایشگاه در نظر گرفته‌است.

وی گفت: علاقمندان به مشارکت در این هیات تجاری از امکاناتی مانند ویزای امارات، ۴ روز اقامت در دبی، ترانسفر فرودگاهی، بلیت بازدید از نمایشگاه جیتکس، مشارکت در روز فناوری ایران و به فراخور نوع فعالیت از امکانات انتخابی مانند شرکت در ملاقات‌های تجاری، معرفی محصول برای مشارکت‌کنندگان خارجی، درج عنوان و فعالیت‌های کسب و کار در دایرکتوری دیجیتال و غیره بهره‌مند شوند.

https://pvst.ir/cyc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو