skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

در تولد ۱۰ سالگی ایسام مطرح شد: تلاش برای جذب سرمایه هوشمندانه

۲۴ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 3 دقیقه

سام مدن پور

برای بوکمارک این نوشته

مدیر اجرایی ایسام، سایت‌ خرید و فروش مزایده آنلاین در ایران، همزمان با تولد ۱۰ سالگی این پلتفرم آنلاین، از تلاش برای جذب سرمایه هوشمندانه و رونمایی از نسخه جدید سایت تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش پیوست، ۱۰ سال از شروع کار ایسام می‌گذرد و حالا به عنوان یکی از پلتفرم‌های شناخته‌شده خریدوفروش و مزایده در فضای آنلاین و نیز یکی از پنج کسب‌وکار اینترنتی در ایران که اینماد پنج‌ستاره را دریافت کرده در تلاش برای جذب سرمایه و گسترش خدمات خود است.

سام مدن‌پور، مدیرعامل ایسام، توضیحاتی کوتاه درباره آنچه در این ۱۰ سال بر ایسام گذشته گفت: برای ایستادگی ایسام در بازار تجارت الکترونیکی ایران بسیار تلاش کردیم و فراز و فرودهای بسیاری را پشت سر گذاشته‌ایم. ایسام کسب‌وکار کوچکی نیست و تعداد زیادی از مردم و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک از طریق آن خرید و فروش و امرار معاش می‌کنند و همه اینها باعث دلگرمی ما در ایسام بوده است.

همچنین در این مراسم فرزاد انصافی قائم‌مقام مدیرعامل ایسام در مورد روند فعالیت این سایت گفت: در ۱۰ سال گذشته خاطرات تلخ و شیرینی ساخته‌ایم و در بازاری که رقبای بزرگ و کوچک بسیاری داشته‌ایم، پای هدف‌‌مان ایستادیم تا ایسام را به بلوغ برسانیم.

مسعود باقری مدیر اجرایی و مدیر محصول ایسام هم در این مراسم خبر از رونمایی سایت جدید ایسام تا پایان سال جاری داد: تا دو ماه آینده از سایت جدیدمان که دارای امکانات ویژه‌ای است رونمایی می‌کنیم. با قاطعیت درصدد هستیم که ایسام را بزرگ‌تر و موفق‌تر از گذشته پیش ببریم.

تولد ۱۰ سالگی ایسام در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
تولد ۱۰ سالگی ایسام در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب

ایسام و جذب سرمایه

فرزاد انصافی در پاسخ به سوال پیوست مبنی بر توجه کافی نداشتن به مساله مارکتینگ در ایسام گفت: شاید بیشتر از هر موضوعی درونگرا بودن مدیران ایسام در این زمینه نقش داشته باشد. در اوایل فعالیت‌هایمان، هنگام شروع کسب‌وکارهای اینترنتی، در انجمن صنفی، جشنواره وب و موبایل و به طور کلی در اکوسیستم نقش پررنگ‌تری داشتیم؛ اما پس از مدتی تمرکز را بر ادامه فعالیت‌هایمان گذاشتیم و در زمینه روابط عمومی و ارتباط با رسانه‌ها قدرتمند ظاهر نشدیم. اما امروز که ایسام را به بلوغ رسانده‌ایم به دنبال جذب سرمایه هوشمند هستیم تا بتوانیم با کیفیت بیشتری خدمات‌مان را ارائه دهیم. در حال حاضر برنامه میان‌مدت ایسام جذب سرمایه هوشمندانه است و ما در واقع دنبال شریک استراتژی در ایسام هستیم، شریکی توانمند و آشنا با مارکت پلیس که به دانش روز مسلط باشد.

مسعود باقری مدیر اجرایی و مدیر محصول ایسام هم در پاسخ به سوال پیوست در مورد برنامه‌های جدید ایسام گفت: امسال به سمت طراحی جدید سایت رفته‌ایم و در این مسیر همراه با تیم فنی، سایت‌های خارجی و داخلی مشابه را در این زمینه مشاهده کردیم، انتقادات و پیشنهادات مشتریان و فروشندگان را در مرکز تماس گوش داده، مشکلات و نقاط ضعف و قوت‌مان را شناختیم تا بتوانیم بهترین سایت از لحاظ تجربه کاربری را ارائه بدهیم. ضمن اینکه ریدیزاین (طراحی مجدد) اپلیکیشن هم با فاصله کمی از سایت در حال انجام است و از اپلیکیشن جدید ایسام نیز در سال ۱۴۰۱ رونمایی خواهد شد.

باقری در پایان از مهم‌ترین بخش‌های سایت که در آنها بازنگری جدی شده است به بحث لجستیک و تمرکز روی ارتباطات بیشتر فروشندگان و خریداران در داخل سایت اشاره کرد: از طراحی مجدد سایت تا بحث استخدام و تیم‌سازی افراد نخبه سال آینده به طور حتم شاهد رشد بسیار خوبی در ایسام خواهیم بود و بعد از این رشد وارد مذاکره با سرمایه‌گذاران خواهیم شد.

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/bof

یک دیدگاه

  1. ایسام فروشگاه خوبیه برای خرید آنلاین
    من چندتا دکوری برای خونم ازش خریدم و گاهی هم از کد تخفیف ایسام توی تخفیف هات هست استفاده میکنم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Back To Top
×Close search
جستجو