skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

همکاری «دیما» و کافه بازار برای کمک به تبلیغ کسب‌وکارها آغاز شد

۳۰ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

دیما، گروه تبلیغات دیجیتال در همکاری با کافه بازار، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به وسیله تبلیغات گشت‌وگذار یا «دیسکاوری ادز» اپلکیشن خود را در این فروشگاه تبلیغ کنند و به ازای هرنصب مبلغی را بپردازند.

به گزارش پیوست، کافه‌بازار در هر صفحه از اپلکیشن خود، بخشی به نام اپلیکشن‌های پیشنهادی دارد که سایر اپلیکیشن‌های مشابه را به کاربران پیشنهاد می‌دهد. صاحبان اپلیکیشن می‌توانند با کمک دیما در این بخش که «تبلیغات در گشت‌وگذار» نام دارد، اپلیکیشن خود را تبلیغ کنند و به ازای هر نصب مبلغی را بپردازند.

فرناز واحدیان، معاون فروش دیما درمورد این همکاری به پیوست گفت: «کافه‌بازار فضاهای تبلیغاتی در اختیار کسب‌وکارهایی که می‌خواهند اپلکیشن خود را تبلیغ کنند، قرار می‌دهد. ما یکی از آژانس‌های تبلیغاتی هستیم که با کافه‌بازار برای ارائه خدمت جدیدش یعنی دیسکاوری ادز همکاری می‌کنیم. این خدمت مختص کسب‌وکارهایی است که صاحب اپلکیشن هستند مثل اپلیکیشن‌های مالی، کاربردی، خرید آنلاین، بازی‌ها و غیره. ما می‌توانیم از فضای کافه بازار برای تبلیغ این کسب‌وکارها بهره ببریم.»

فرناز واحدیان، معاون فروش دیما

او ادامه داد: «بیشتر از ۶ سال است که در بازار تبلیغات دیجیتال فعالیت می‌کنیم. در این سال‌ها رسانه‌های مختلف را چه مستقیم و چه غیرمستقیم، در اختیار گرفتیم تا به کسب‌وکارهایی که به خدمات (Performance Marketing) بازاریابی عملگرا احتیاج دارند، سرویس ارائه دهیم. در بازاریابی عملگرا، ما یک نوع فعالیت (Action) خاص را از کاربر پس از کلیک روی تبلیغات انتظار داریم مانند نصب یا ثبت نام در اپلکیشن یا خرید درون اپلکیشن.» به گفته واحدیان تبلیغات گشت‌وگذار یا دیسکاوری ادز هم یکی از این نوع تبلیغات است که دیما به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد.

آن‌طور که واحدیان می‌گوید قیمت و کیفیت از جمله مزیت‌های دیما برای ارائه این نوع تبلیغات به کسب‌وکارها است. او به نحوه همکاری کافه‌بازار و دیما برای عرضه تبلیغات گشت‌وگذار یا دیسکاوری ادز اشاره و بیان کرد: «برای این نوع تبلیغات هم کسب‌وکارهایی که اپلکیشن دارند، می‌توانند بهره ببرند و هم کافه‌بازار کسب‌وکارها را به دیما معرفی می‌کند. البته با اینکه خود صاحبان اپلکیشن می‌توانند با کافه بازار به صورت مستقیم برای راه‌اندازی کمپین و تبلیغات در تماس باشند؛ اما ارزش‌افزوده دیما این است که رسانه‌های مختلف را به آنها پیشنهاد می‌دهیم.»

واحدیان در این مورد مثالی ارائه می‌دهد: «برای مثال زمانی که هدف آنها این باشد که نصب خود را افزایش دهند دیما راه حل‌های بهینه با قیمت مناسب به آن کسب‌وکار ارائه دهد که بخشی از آن با استفاده از تبلیغات گشت‌وگذار محقق خواهد شد.»

https://pvst.ir/az0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو