skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

پریا نظری عضو تحریریه

شرکت مخابرات ایران:

مشکل شبکه ارتباطی وزارت بهداشت در تهران رفع شد

پریا نظری
عضو تحریریه

۲۷ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۷ مهر ۱۴۰۰

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد مشکلات نرم‌افزاری ایجاد شده در یکی از مراکز مخابراتی، باعث شده شبکه ارتباطی وزارت بهداشت در تهران دقایقی قطع شود. محمدرضا بیدخام با اعلام این موضوع بیان کرد که این مشکل در کمترین زمان ممکن برطرف شد و اکنون این شبکه به حالت پایدار برگشته است.

به گزارش پیوست، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت صبح امروز (۲۷ شهریورماه) از قطعی شبکه اینترنتی وزارت بهداشت توسط مخابرات استان تهران خبر داد.

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در اطلاعیه‌ای  با اعلام اینکه شبکه وزارت بهداشت توسط شرکت مخابرات استان تهران قطع شده است و مراکز واکسیناسیون قادر به ثبت واکسن نیستند، عنوان کرد: «هر ساعت قطعی ارتباط وزارت بهداشت باعث ایجاد مشکل برای صدهزار مراجعه کننده به مراکز واکسیناسیون می‌شود.»

این مرکز در اعلامیه خود از وزیر ارتباطات و مسئولان ذیربط این وزارتخانه درخواست کرد تا ضمن دستور فوری به برقراری مجدد ارتباط، جلوی تکرار این موضوع را بگیرند.

حالا با گذشت چند ساعت محمدرضا بیدخام،مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه به علت مشکلات نرم افزاری ایجاد شده در یکی از مراکز مخابراتی، شبکه ارتباطی وزارت بهداشت در تهران دقایقی قطع شد، گفت: «با توجه به اهمیت موضوع در بخش واکسیناسیون و تلاش کارکنان شرکت، در کمترین زمان ممکن این اختلال برطرف و شبکه ارتباطی مخابرات تهران به حالت پایدار بازگشت.»

او ادامه داد: «هم اکنون این مشکل به صورت کامل برطرف شده است و با توجه به اهمیت موضوع، رصد و پایش لحظه‌ای وضعیت شبکه به صورت ویژه در حال انجام است تا از تکرار چنین مواردی جلوگیری شده و از ثبات و پایداری وضعیت شبکه اطمینان حاصل شود.»

https://pvst.ir/ayc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو