skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

معاونت تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ادغام شدند

تحریریه پیوست

۲۴ شهریور ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت مخابرات ایران

معاونت‌های تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در یکدیگر ادغام شده و داود زارعیان به عنوان سرپرست این معاونت جدید، معرفی شد.

به گزارش پیوست، همزمان با بازنشستگی طاهره مهدیه نجف آبادی، معاون تجاری شرکت مخابرات ایران، مدیران این شرکت تصمیم به ادغام معاونت‌های تجاری و امور مشتریان گرفتند. معاونت تجاری در زمان مدیرعاملی رسول سرائیان در شرکت مخابرات ایران ایجاد شد و طاهره مهدیه نجف آبادی به عنوان اولین زنی که در شرکت مخابرات ایران به سمت معاونت مدیرعامل منصوب می‌شود، در زمان مدیرعامل مجید صدری کار خود را در این سمت آغاز کرد.

پیش از این داود زارعیان به عنوان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران فعالیت می‌کرد که با ایجاد معاونت جدید، به سمت سرپرست معاونت تجاری و امور مشتریان منصوب شد.

مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم معارفه سرپرست معاونت تجاری و امور مشتریان درخصوص ادغام معاونت‌های تجاری و امور مشتریان گفت: «در حال حاضر با مصوبه هیات مدیره شرکت، این دو معاونت با هم ادغام شد اما پیاده‌سازی ساختار لایه‌های بعدی آن در حال انجام است.

داود زارعیان سرپرست این معاونت جدید نیز در این مراسم گفت: «همان‌طور که در معاونت امور مشتریان بحث ساده‌سازی ارائه خدمات به مشتری را مطرح کردیم در معاونت جدید نیز به ادامه ساده‌سازی فرآیند فروش محصول و ارائه خدمات به مشتری خواهیم پرداخت.»

زارعیان که به دلیل گذراندن دوران نقاهت ابتلا به کرونا در خانه به سر می‌برد، به مسئولیت حساس و مهم این حوزه اشاره کرد و افزود: «قطعا مسئولیت هدایت این دو مجموعه که اکنون به یک حوزه تبدیل شده است سنگین و مهم است، از این رو موفقیت در این راه، کمک همه معاونت‌ها و حوزه‌های ستادی شرکت به ویژه معاونت‌های شبکه و فناوری اطلاعات را می‌طلبد.»

او همچنین در ادامه سخنان خود به نکات قابل توجه این حوزه در زمینه مدیریت زمان در انجام امور و به ویژه تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها با سازمان‌های بیرونی، قوی‌تر شدن ارتباط با اپراتورهای ثابت و سیار، تنوع خدمات و توجه به ارایه سرویس های ارزش افزوده اشاره کرد.

در بخش دیگر این مراسم، مسیب قبادیان مدیر سابق مخابرات منطقه کرمانشاه به عنوان سرپرست جدید اداره کل هماهنگی خدمات ارتباطات سیار شرکت مخابرات ایران معرفی و از خدمات محمدرضا بیگی ده آبادی، مدیر پیشین این حوزه تقدیر شد.

https://pvst.ir/axy

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو