skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

یکتانت از دسته‌بندی‌های جدید در تبلیغات رفتارمحور خود رونمایی کرد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

یکتانت، پلتفرم تبلیغات آنلاین، امروز (۲۶ اردیبهشت) از دسته‌بندی‌های جدیدی که به سرویس تبلیغات رفتارمحور خود اضافه کرده است، رونمایی کرد. این دسته‌ها شامل گردشگران، افراد مذهبی، مهاجران و برنامه‌نویسان هستند.

به گزارش روابط عمومی یکتانت، در بهمن ماه سال گذشته یکتانت برای اولین بار در ایران از تبلیغات رفتارمحور خود رونمایی کرد. تبلیغات رفتارمحور یک نوع از کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند است که آیتم‌های تبلیغاتی را به کاربرانی که ویژگی‌های رفتاری یا جمعیت شناختی (دموگرافیک) مشابهی دارند، نمایش می‌دهد. طرز کار این کمپین‌ها مبتنی بر رفتارهای تکرار شده افراد در سطح وب است.

حالا دسته‌های جدیدی از مخاطبان به این محصول اضافه شده است. این دسته‌ها عبارتند از گردشگران، افراد مذهبی، مهاجران و برنامه نویسان.

مهدیه معظمی، مدیر روابط عمومی یکتانت درمورد این دسته‌‌های  جدید یکتانت گفت: «در سیستم یکتانت هر کابر با یک توکن کدی رمزگذاری شده، مشخص ‌می‌شود. این تبلیغات سابقه رفتار توکن‌ها را در وب بررسی می‌کند و الگوهای مشابه رفتاری را شناسایی کرده و کاربران را بر اساس این الگوها دسته‌بندی (Segment) می‌کند. چنانچه تغییر عمده و مستمری در الگوی رفتاری کاربر مشاهده شود، او از برخی دسته‌‌های سابق خود حذف شده و به دسته جدید اضافه خواهد شد.» این «دسته‌بندی‌های آماده از کاربران» به مدیران بازاریابی امکان نمایش تبلیغات شخصی‌سازی شده به کاربران را ‌می‌دهد.

او ادامه داد: «فرض کنید کسب‌وکار شما در حوزه فروش کتاب‌های آموزشی برای دانش‌آموزان و کنکوری‌ها است و شما ترجیح می‌دهید به جای نمایش تبلیغات به همه کاربران، تنها به کنکوری‌ها و دانش‌آموزان نمایش دهید. شما می‌توانید بخش کنکوری‌ها و دانش‌آموزان را انتخاب کنید و تبلیغات خود را تنها به افرادی نمایش دهید که جزو این دسته هستند.»

در سرویس رفتار محور امکان تفکیک مخاطبان بر اساس جنسیت و انتخاب خانم‌ها یا آقایان به عنوان گروه مخاطب وجود دارد. در مرحل بعد امکان انتخاب بخش‌های رفتاری مختلف وجود دارد. در حال حاضر بخش‌های «علاقه‌مندان به زیبایی و مد»، «لاغری و تناسب اندام»، «فعالان اقتصادی»، « علاقه‌مندان به تکنولوژی»، «خانه‌داران»، «کنکوری‌ها»، «دانش‌‌آموزان»، «مادران کودکان خردسال»، «برنامه‌نویسان»، «گردشگران»، «مهاجران» و «افراد مذهبی» قابل استفاده هستند.

https://pvst.ir/a1r

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو