skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پونیشا در مورد انتشار اطلاعات برخی از کاربران بیانیه منتشر کرد

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پونیشا، پلتفرم ارائه خدمات به فریلنسرها، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امروز (۲۰ بهمن‌ماه) اطلاعات مربوط به بخشی از پروفایل برخی از کاربران نشت پیدا کرده و تیم فنی در حال پیگیری و بررسی این موضوع هستند.

به گزارش پیوست، پونیشا در این اطلاعیه آورده است که این تیم از طریق شبکه‌های مجازی متوجه شدند که اطلاعاتی از کاربران پونیشا نشت پیدا کرده است و در بررسی‌های اولیه متوجه شدند که این اطلاعات مربوط به بخشی از پروفایل برخی از کاربران است. اطلاعاتی چون نام، نام‌خانوادگی، شماره موبایل و مواردی مرتبط با اطلاعات عمومی پروفایل کاربران.

این تیم در این اطلاعیه با ابراز تاسف از این اتفاق اظهار می‌کند که تیم فنی پونیشا به محض اطلاع از این موضوع، مساله را از ابعاد مختلف بررسی کرده و در نهایت با توجه به فرمت اطلاعات، مشخص شد که این نشت از یکی از صفحات یا Endpointهای وب‌سایت رخ داده و خوشبختانه دسترسی مستقیم به بانک اطلاعاتی و ذخیره اطلاعات کاربران رخ نداده است.

البته پیگیری‌های تیم فنی پونیشا هنوز به اتمام نرسیده و آن‌طور که در این اطلاعیه آورده شده آنها به صورت تمام‌وقت در حال بررسی این مورد هستند و به تمام کاربران اطمینان می‌دهند به محض پیدا کردن جزئیات جدید از این مساله حتما به صورت عمومی اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

تیم پونیشا در پایان مسئولیت این اتفاق را به عهده گرفته و اعلام کرده است که امنیت اطلاعات کاربران پونیشا همواره جزو مهم‌ترین و اساسی‌ترین اولویت‌های کاری آنها قرار دارد و همیشه این جایگاه را خواهد داشت.

http://pvst.ir/9ha
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو