skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بایت‌دنس مالک شبکه اجتماعی تیک‌تاک خدمات پرداخت خود را در چین راه‌اندازی می‌کند

۱ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بایت‌دنس خدمات پرداخت تازه‌ای را در چین راه‌اندازی می‌کند. این شرکت که مالک تیک‌تاک و اپلیکیشن دویین نسخه چینی آن است اعلام کرده که یک سیستم پرداخت آنلاین برای کاربران چینی خود با نام دویین‌پی راه‌اندازی خواهد کرد.

کاربران دویین می‌توانند در این اپلیکیشن نمایش ویدیو‌های کوتاه از دویین‌پی استفاده کنند.

به گزارش پیوست، کاربران دویین که در حال حاضر از دو گزینه علی‌پی و وی‌چت پی برای پرداخت استفاده می‌کنند از این پس می‌توانند گزینه دویین‌پی را نیز انتخاب کنند.

شرکت بایت‌دنس در بیانیه‌ای اعلام کرده «تنظیمات دویین‌پی به گونه‌ای است که گزینه‌های پرداخت موجود را تکمیل می‌کند و در نهایت تجربه کاربر در دویین را بهبود می‌بخشد».

در حال حاضر اپلیکیشن دویین برای خرید‌های خود دو گزینه علی‌پی و وی‌چت پی که دو سیستم پرداخت اصلی در چین محسوب می‌شوند را ارائه می‌دهد. طبق تحقیقات گروه مشاوره آی‌ریسرچ(iResearch) علی‌پی و وی‌چت‌ پی بیش از ۹۰ درصد از پرداخت‌های موبایلی در بازار چین را به خود اختصاص می‌دهند. هردوی این گزینه‌های پرداخت علاوه بر اینکه در اپلیکیشن‌ها و فضای آنلاین قابل استفاده هستند به صورت بارکد برای خرید اقلام فیزیکی هم کاربرد دارند. اما سیستم پرداخت دویین پی‌ فعلا تنها در اپلیکیشن دویین فعالیت می‌کند.

سیستم پرداخت دویین توسط گروه تکنولوژی ووهان انژانگ یبائو اداره می‌شود، شرکتی که بایت‌دنس حدود دو سال پیش آن را خریداری کرد. کاربران برای استفاده از دویین‌پی به یک حساب بانکی چینی نیاز دارند.

این اقدام شرکت بایت‌دنس برای ورود به حوزه فین‌تک‌ها و تجارت الکترونیکی، حاکی از تمایل این شرکت برای توسعه در زمینه‌هایی فراتر از شبکه اجتماعی است. این شرکت در حوزه‌های دیگری از جمله بازی موبایل، موتور جستجو و پخش موسیقی هم فعالیت دارد.

منبع: CNBC

http://pvst.ir/9cg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو