skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

لیست برنده همه کرسی‌های مدیریتی سازمان نصر ششم در تهران را به دست آورد

شروع هم‌آفرینی صنفی

تحریریه پیوست

۱۶ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

عصر امروز (۱۶آذر) اولین جلسه هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران برای مشخص شدن ترکیب هیات مدیره دور ششم این سازمان برگزار شد. بر این اساس حسین اسلامی، مدیر جوان گروه فناوری بانک کارآفرین و سخنگوی لیست هم‌آفرینی صنفی به عنوان رئیس ششمین دور از فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران انتخاب شد.  در همین جلسه صادق فرامرزی و محمدعلی‌یوسفی‌زاده، مدیرعامل آسیاتک هم به عنوان نواب رئیس اول و دوم سازمان نصر تهران انتخاب شدند و  فرهاد کرم‌زاده از مدیران هلدینگ شاتل نیز به عنوان خزانه‌دار انتخاب شد. با این ترکیب می‌توان گفت کاندیداهای لیست هم‌آفرینی صنفی تمامی کرسی‌های اصلی ریاست دور ششم سازمان نصر تهران را به دست آورده‌اند.

به گزارش پیوست، ششمین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران ۲۹ آبان ماه شروع شد و در نهایت به دلیل اختلال‌های موجود در سامانه انتخابات تا عصر روز یکم آذر تمدید شد. مطابق وعده اولیه حدود یک ساعت بعد از پایان انتخابات، اعضای هیات مدیره ششمین دور از فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران مشخص شدند.

در این نتایج آشکار بود که لیست هم‌آفرینی صنفی که ۱۲ کرسی بدست آورده برندگان بیشتر نسبت به لیست نصر فراگیر دارند و به پیروزی محسوسی دست پیدا کرده‌اند؛ ولی همچنان گمانه‌زنی‌ها برای دست ‌یافتن به یک ائتلاف یا دست کم مصالحه پیش از جلسه اول معارفه هیات مدیره جدید زنده بود، درنهایت با تکرار شکست لیست فراگیر در دست‌یافتن به حتی یکی از چهار کرسی مدیریتی این هیات مدیره اخیر عملا همه گمانه‌زنی‌ها بی نتیجه ماند.

براساس گزارش دبیرخانه سازمان نظام صنفی استان تهران، حسین اسلامی، سخنگو و البته سر لیست هم‌آفرینی صنفی با ۱۱ رای توانست به عنوان رئیس ششمین هیات مدیره نصر تهران انتخاب شود. در این میان آزاد معروفی از لیست نصر فراگیر با داشتن تنها ۷ رای از به دست آوردن صندلی ریاست سازمان بازماند.

در نهایت نیز صادق فرامرزی، از لیست هم‌آفرینی صنفی  با ۱۱ رای به عنوان نائب رئیس اول و محمدعلی‌ یوسفی‌زاده بازهم از لیست هم‌‌آفرینی صنفی با ۱۰ رای  به عنوان نائب رئیس دوم انتخاب شده‌اند. در این زمینه هم کاندیداهای لیست نصر فراگیر شانسی برای به دست آوردن این کرسی‌ها نداشته‌اند؛ چرا که نیما نامداری برای انتخاب به عنوان نائب رئیس اول تنها ۸ رای و جعفر محمدی نیز ۷ رای برای نائب رئیسی دوم به دست آوردند. همچنین برای کرسی خزانه‌داری دور جدید فعالیت سازمان نظام صنفی نیز فرهاد کرم‌زاده، از لیست هم‌آفرینی صنفی، با ۱۴ رای انتخاب شده است.

جالب آنکه جلسه معارفه اعضای ششمین دور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران بدون حضور ۲ نماینده بخش فروشگاهی برگزار شد که علت این امر هم براساس گزارش هیات نظارت در خصوص برگزاری انتخابات ششمین دوره هیات مدیره و بازرس، اعتراض بابک صالحی، اشکان آرمندهی و محمد متشرعی، در مورد عباس برتینا از شرکت فناوری پیشرفته پارسیان که به عنوان اعضای اصلی شاخه فروشگاه این دور از انتخابات برگزیده شده باز می‌گردد. شکایت گویا مبتنی بر این شائبه است که این منتخب، پیش از شروع انتخابات ۴ شرکت را به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای درآورده که این شرکت‌ها هیچ ارتباطی با حوزه فناوری اطلاعات ندارند. در نهایت نیز هیات نظارت بعد از بررسی مدارک لازم پیشنهاد ابطال انتخابات در شاخه فروشگاهی را داده‌اند که تصمیم‌گیری در مورد انتخابات شاخه فروشگاه‌ها به برگزاری مجمع فوق‌العاده سازمان نصر تهران واگذار شده است.

در اولین جلسه هیات مدیره جدید سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، چهار کارگروه تحت عنوان کارگروه‌های بودجه، اصلاح قوانین، استراتژی و کمیسسون‌ها تشکیل شدند تا برای جلسه یکشنبه آینده هر کارگروه گزارش‌های خود به هیات مدیره ششم را آماده کنند. از هم‌اکنون می‌شود شاید بتوان انتظار داشت که جلسات بعدی هیات مدیره‌ای که در آن اقلیتی حذف و یکی از  گروه‌های اصلی انتخابات با تهدید ابطال مواجه شده‌، نشست‌هایی پر ماجرا در پیش‌رو داشته باشند.

http://pvst.ir/93q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو