skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ابرآروان بازه زمانی حمایت از استارت‌آپ‌ها را یک سال افزایش داد

تحریریه پیوست

۱۱ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ابرآروان که در یک‌سال نخست فعالیت استارت‌آپ‌ها،خدمات زیرساختی رایگان به آنها عرضه می‌کرد، با توجه به کرونا و آسیب‌پذیری کسب‌وکارها این بازه زمانی را به دو سال افزایش داد. از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۵۰ استارت‌آپ توانستند از خدمات ابرآروان به رایگان یا با تخفیف بالا بهره ببرند.

به گزارش روابط عمومی ابرآروان،در این طرح حمایتی،استارت‌آپ‌هایی که از سمت شتاب‌دهنده‌ها به ابر آروان معرفی می‌شوند، می‌توانند براساس تفاهم‌نامه‌ امضا شده با ابرآروان تا یک‌سال آینده با ۵۰ تا ۱۰۰درصد تخفیف از همه یا یکی از محصولات شبکه‌ توزیع محتوا (CDN)، امنیت ابری و خدمات ویدیو و پخش زنده استفاده کنند. ابر آروان هم‌چنین تفاهم‌نامه‌هایی با سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی ریاست جمهوری امضا کرده و به تیم‌های نوآفرین تسهیلات رایگان و ویژه ارائه می‌دهد.

براساس این گزارش از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۵۰ استارت‌آپ توانستند در قالب این طرح‌های حمایتی از خدمات ابر آروان به رایگان یا با تخفیف بالا استفاده کنند.

براساس تفاهم‌نامه‌ ابر آروان با شتاب‌دهنده‌ها، در حال حاضر، استارت‌آپ‌ها می‌توانند از طریق شتاب‌دهنده‌های پارادایس هاب، تریگ‌آپ، خانه‌ نوآوری، دیموند، فینووا، تیوان، امید و فضای کار اشتراکی باکس یا سامانه‌ی نوآفرین، سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری، از این خدمات بهره‌مند شوند.

http://pvst.ir/92z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو