skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

زیر ساخت فنی «لحظه‌نگار» به زیرساخت «ابرآروان» مهاجرت کرد

تحریریه پیوست

۹ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

زیرساخت فنی «لحظه نگار» به زیرساخت ابرآروان مهاجرت کرد و از این پس پخش زنده اینترنتی لحظه‌نگار با پشتوانه فنی ابرآروان سرویس دهی می‌کند. لحظه‌نگار و ابرآروان دو شرکتی هستند که در بخش پخش زنده به نوعی رقیب یکدیگر به شمار می‌آمدند حال به نظر می‌رسد با این همکاری تمرکز فعالیت هر کدام از شرکت‌ها بیش از پیش مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی ابرآروان، همکاری تجاری میان ابرآروان و لحظه‌نگار اوایل سال ۹۹ آغاز شده است و با انتقال کامل زیرساخت لحظه نگار که سرویس‌ها و ابزارهایی را برای برگزاری رویدادهای آنلاین و کسب درآمد از ویدئو در اختیار کاربران می‌گذارد، به زیرساخت ابرآروان از این پس این سرویس‌ها از طریق زیرساخت ابرآروان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

پیش از آغاز این همکاری لحظه نگار زیرساخت فنی مورد نیاز خود برای ارائه سرویس به مخاطبانش را خود فراهم کرده بود حال با آغاز این همکاری لحظه‌نگار دغدغه زیرساختی خودرا کنار گذاشته و متمرکز روی ارائه خدمات آنلاین فعالیت خواهد کرد.

مدیرعامل لحظه‌نگا، امیرحسین فقیهی در این خصوص اعلام کرد: «انجام ندادن کارهایی که خارج از دایره‌ تمرکز شرکت است برای هر استارت‌آپی ضروری است چرا که در این صورت وظایف خود را به شکل بهتری انجام می‌دهد. از همین رو تصمیم گرفتیم برخی فعالیت‌های شرکت را که فعالیت اصلی لحظه‌نگار به‌شمار نمی‌آیند و از سویی دیگران نیز آن‌ را  بهتر از ما انجام می‌دهند را برون‌سپاری کنیم.»

او افزود: « از قسمت‌های پرهزینه‌ای که در چرخه فعالیت خود شناسایی کردیم، بخش‌های زیرساختی سرویس لحظه‌نگار بود. پس از بررسی چند شرکت ایرانی به این نتیجه رسیدیم که زیرساخت ابر آروان با فیچرهای متنوع محصولی و توزیع‌شدگی بالا در سطح کشور، بهترین راه‌حل برای جایگزینی این خدمات در لحظه‌نگار است.»

پویا پیرحسینلو؛ ناخدای اجرایی ابر آروان نیز در خصوص این همکاری تجاری گفت: « ابرآروان زیرساخت نامحدودی را به‌شکل رایگان و در قبال دریافت بخشی از درآمد در اختیار لحظه‌نگار قرار داده است.» او اضافه کرد: «ما هیچ تعهد طولانی‌مدت، هیچ انحصار و هیچ سهامی از لحظه‌نگار طلب نکرده‌ایم. ما تا همیشه در تلاش خواهیم بود با گسترش مزایای رقابتی و ایجاد یک زیرساخت قدرتمند، شرکای خود را در کنارمان نگه داریم.»

پیرحسینلو گفت: «ابر آروان به‌دنبال توسعه‌ این اکوسیستم است و در این مسیر بدون سهم‌خواهی و در یک شراکت بُرد-بُرد بر پایه‌ سهم از فروش، به شرکت‌ها، تیم‌ها و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا با اتصال ایده و محصول‌شان به زیرساخت‌های ابری آروان بتوانند چابک‌تر و توانمندتر به تولید محصولات‌شان بپردازند و با قرار گرفتن این محصولات در بازارچه‌ی ابری، دسترسی کسب‌وکارها به سرویس‌های متنوع ابری را فراهم می‌کند.»

در کنار این تفاهم‌نامه‌ همکاری، هر دو پلتفرم لحظه‌نگار و ابر آروان به‌شکل مستقل به عرضه‌ محصول پخش زنده‌ی خود می‌پردازند. تمرکز پخش زنده‌ی ابر آروان بیش‌تر روی مشتریان سازمانی و تمرکز لحظه‌نگار روی بازار کاربران محتوایی است.

http://pvst.ir/86j

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو