skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

درخواست کمیته اجرایی الکامپ بیست و ششم از سازمان‌های دولتی برای ثبت‌‌نام سریع در این نمایشگاه

تحریریه پیوست

۱۸ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کمیته اجرایی بیست‌و ششمین دور از نمایشگاه الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر وتجارت الکترونیک) با صدور اطلاعیه‌ای از سازمان‌ها و دستگاه های دولتی متقاضی حضور در این نمایشگاه خواسته تا هرچه سریعتر برای ثبت‌نام در نمایشگاه اقدام کنند.

به گزارش پیوست، به دلیل شیوع کرونا در کشور این نمایشگاه که قرار بود تیر ماه امسال برگزار شود، در روزهای آخر تابستان یعنی ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه برگزار می‌شود. براین اساس نیز قرار است بیشتر محصولات و خدمات به نمایش درآمده در الکامپ بیست‌وششم مربوط به امکاناتی برای مبارزه با بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا اختصاص داشته باشد.

حالا هم در جدیدترین اطلاعیه کمیته اجرایی بیست و ششمین دور از نمایشگاه الکامپ با صدور اطلاعیه شماره ۵ خود، خواستار ثبت‌نام به موقع سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی متقاضی حضور در این نمایشگاه از ۲۰خرداد شد.

دراین اطلاعیه آمده است: «با توجه به اهمیت فوق‌العاده خدمات دولت الکترونیکی در دوران شیوع ویروس کووید 19 به خصوص در حوزه هایی مانند خدمات برخط، آموزش برخط، سلامت الکترونیک، دورکاری و… ، موضوع حضور دستگاه‌های دولتی با هدف ارائه دستاوردهای دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۹ از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار شده است.»

در همین راستا سازمان نصر به عنوان مجری برگزاری این رویداد خواسته که با توجه به اعلام قبلی مبنی بر جانمایی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی در کنار سایر شرکت کنندگان در الکامپ بیست و ششم ، ضروری است جهت حضور در این رویداد، در بازه زمانی ۲۰خرداد تا ۱۵تیرماه آتی با مراجعه به نشانیiran-elecomp.com اقدام به ثبت‌نام کنند. سازمان نصر تاکید کرده که عدم ثبت‌نام در موعد مقرر، به معنی انصراف از حضور در این رویداد تلقی خواهد شد.

سازمان نصر خواسته که برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا تماس گرفته شود.

 

http://pvst.ir/82i

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو