skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

رویداد «چراغ روشن» برای کمک به کسب‌وکارها برای عبور از بحران کرونا برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۲۴ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رویداد « چراغ روشن» با هدف کمک به کسب و کارها برای عبور از بحران کرونا روز دوشنبه ۲۶ خرداد ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود در این رویداد تعدادی از کسب و کارها تجربیات خود در این دوران را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

به گزارش روابط عمومی فناپ، در این کمپین که از سوی پادیوم که خود بازارگاه ارائه خدمات به کسب‌وکارهای دیجیتال است برگزار می‌شود سعی می‌شود راهکارهای فنی و کسب وکاری برای تقویت کسب و کار در دوران بحران کرونا ارائه شود.

در این رویداد پشوتن پورپزشک بنیانگذار پادرو پلتفرمی که خدمات لجستیکی رائه می‌دهد، داستان متفاوتی از این استارت‌آپ تعریف خواهد کرد، داستانی که می‌تواند مسیر کسب و کار شما را نیز روشن کند.

از دیگر شرکت کنندگان در این رویداد علی سریزدی بنیانگذار دکتردکتر است؛ او تصمیم دارد تا داستان خلاقیتی را تعریف کند که کسب و کار دکتردکتر را از زیان نجات داده است.

همچنین غزل مقصودی بنیانگذار تستادی به عنوان پلتفورم کاملا آنلاین انجام تست‌های کاربری روی کاربران واقعی، نیز داستانی پر محتوا از بقای کسب و کارش خواهد گفت، از باورها و داستان مبارزه اش با مشکلات تستادی تا یافتن بهترین راه هدایت کردن این کسب و کار.و عاطفه موفقی، مدیر کسب و کار پادیوم و مهدی ملکی فر مدیر توسعه کسب و کار پادیوم درباره پادیوم و برنامه‌های آن برای همراهی با استارتاپ‌ها در دوران بحران صحبت‌هایی خواهند داشت.

شرکت در این رویداد که روز دوشنبه به صورت آنلاین از ساعت ۶ تا ۸ برگزار می‌شود رایگان است و برای حضور در آن باید از طریق ایوند ثبت نام صورت گیرد.

http://pvst.ir/839

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو