skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نام و نشان برنامه «رژیم کرفس» به «بنتو» تغییر کرد

تحریریه پیوست

۷ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برنامه «رژیم کرفس» یکی از محصولات استارت‌آپ کالری‌شمار «کرفس» به «بنتو» تغییر نام داد. به گفته مدیرماکتینگ کرفس درپی این تغییر برند، طراحی اپلکیشن «رژیم کرفس» هم به صورت کامل تغییر یافت و امکانات جدید به این برنامه اضافه شد.

سپهر خادم، مدیر مارکتینگ کرفس در مورد این تغییرات به پیوست گفت: «اپلکیشن «کرفس» یک برنامه کالری شمار است و ما به کاربران نمی‌گوییم چه مواد غذایی‌ای مصرف کنند بلکه آنها هر آنچه دوست دارند می‌خورند تنها باید به اندازه باشد و کالری آنها را محاسبه می‌کنند؛ اما پس از مدتی متوجه شدیم که کاربران به برنامه غذایی هم نیاز دارند. به همین خاطر در اردیبهشت ماه ۹۷ اپلیکیشنی به نام «رژیم کرفس» را راه‌اندازی کردیم که با توجه به مشخصات فیزیکی هرفرد برنامه غذایی ارائه می‌دهد.»

او ادامه داد: «پس از مدتی که از فعالیت «رژیم کرفس» گذشت، متوجه شدیم که کاربران تفاوت اپلیکیشن «کرفس» با «رژیم کرفس» را متوجه نمی‌شوند و تصمیم گرفتیم که بازآفرینی برند انجام دهیم تا برنامه «رژیم کرفس» یک هویت مستقل پیدا کند و «بنتو» را به عنوان اسم این اپلیکشن انتخاب کردیم.»

به گفته خادم «بنتو» یک واژه ژاپنی و نام یک ظرف غذا است که افراد وقتی می‌خواهند از خانه خارج شوند، پکیج کامل از چند وعده غذایی را در این ظرف جای می‌دهند. او همچنین تاکید کرد: «کاری که ما در این اپلکیشن انجام می‌دهیم مشابه کارکرد بنتو است و در این برنامه هم ما به کاربران می‌گوییم که در هر وعده غذایی خود چه موادغذایی و به چه مقدار مصرف کنند.»

براساس گفته‌های خادم علاوه بر تغییر نام، لگو و برند هم تغییر کرده و اپلکیشن هم دوباره طراحی شده و امکانات جدیدی مانند آب‌شمار به آن افزوده شده و در کل این برنامه نسبت به قبل با تغییرات بسیاری روبرو بوده است.

این مطالب را هم بخوانید:

دستور پخت کرفس برای لاغری

http://pvst.ir/81e

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو