skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مذاکره الوپیک برای تامین ناوگان یک سرویس آنلاین سفارش غذا

تحریریه پیوست

۱۲ بهمن ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

«الوپیک» سرویس فعال در حوزه حمل‌ونقل آنلاین در یک پروژه جدید در حال مذاکره با یک سرویس فعال در حوزه سفارش آنلاین غذا است که ناوگان آنها از سوی این سرویس تامین شود. از سوی دیگر این شرکت سرویس جدیدی به نام «ناوگان اختصاصی» را به اپلیکیشن خود اضافه کرده که یک سرویس لجستیک با مزیت‌های یک ناوگان خصوصی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد.

«مهدی نائبی» مدیرعامل الوپیک با تایید خبر مذاکره‌شان با یک سرویس آنلاین سفارش غذا به پیوست گفت: «در روز نزدیک به ۵۰ هزار درخواست حمل و نقل دریافت می‌کنیم و از ابتدای امسال قرار بود با تغییراتی در استراتژی کاریمان وارد حوزه B2C شویم. به همین خاطر با سوپرمارکت‌ها و سفارش‌های غذای آنلاین مذاکراتی داشتیم تا بتوانیم فعالیت‌مان در این بخش توسعه دهیم.» او با اعلام اینکه در این مسیر با مشکلاتی مواجه شده‌اند توضیح داد: «برای اجرای این استراتژی دیدیم که محیط سرمایه‌گذاری با مشکلاتی بیش از آنچه ما فکر می‌کردیم مواجه است. ما پیشرفت خوبی داشتیم؛ اما سرمایه‌گذار مناسب و پارتنر مناسب را پیدا نکردیم. در نهایت با بررسی‌های که انجام دادیم دیدیم گپ اصلی بازار در بخش لجستیک است و به همین دلیل هم این استراتژی خود را تغییر دادیم.»

ظاهرا مدیران این مجموعه متوجه شدند بخش زیادی از افراد به دنبال درخواست آنی برای دریافت بسته‌های خود نیستند و می‌توانند در بازه زمانی طولانی‌تری اما با هزینه پایین‌تری دریافت را داشته باشند. نائبی در ادامه به پیوست گفت: «کاربران به پنل کاربری الوپیک احتیاج داشتند و می‌خواستند رصد بسته ارسالی را داشته باشند. این موضوع باعث شد ما متوجه شویم که کسب‌وکار بزرگتری برای ما وجود دارد که وارد آن نشده بودیم. ما زمان‌بندی را درست کردیم و اپلیکیشن سفیر‌ها را تغییر دادیم که آنها بتوانند سفرها را انتخاب کنند و زمان‌بندی دریافت همراه با تعیین سفیر باشد.» به گفته نائبی همین شرایط هم باعث شده تا آنها وارد مذاکره با یک سرویس آنلاین سفارش غذا شوند تا سرویس‌های حمل‌ونقلی خود را گسترش دهند. مدیرعامل الوپیک در پاسخ به پیوست در مورد نام این سرویس‌دهنده فعال در حوزه سفارش آنلاین غذا گفت: «  فعلا چون در روند مذاکره قرار داریم و شرکت مقابل هم مایل به نام بردن برندش نیست نمی‌توانم نام این سرویس را اعلام کنم.»

نائبی همچنین از راه‌اندازی سرویس جدیدی به نام پیک اختصاصی در الوپیک خبر می‌دهد. او در مورد جزییات این سرویس گفت: «مساله دیگر پیک اختصاصی بود که از سوی برخی مشتریان درخواست آن وجود داشت. با این سرویس جدید مشتریان با ما قرار داد می‌بندد و به این صورت برند پیک به برند درخواستی مشتری تغییر می‌کند اما پنل الوپیک در اختیار آنها قرار می‌گیرد  گزینه پیک اختصاصی در اپلیکیشن در حال حاضر هم وجود دارد و ما با این دو استراتژی بخش بزرگی از درخواست‌های لجستیک را پاسخ خواهیم داد.»

مدیرعامل الوپیک اعلام کرد براساس استراتژی جدید آنها یک ناوگان اختصاصی برای کسب‌وکارها در نظر گرفتند که حمل‌ونقل آنها را مدیریت خواهند کرد و این در واقع یک سرویس لجستیک است که مزیت‌های یک ناوگان خصوصی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد و آنها می‌توانند برندینگ خودشان را داشته باشند و از سوی دیگر دردسرهای آموزش ناوگان و مدیریت آن را نیز نخواهند داشت.

http://pvst.ir/7e5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو