skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

موسس هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان:

با ادغام‌های «چیلیوری» و «نت‌برگ» کار را برای همه آسان کردیم

آرش برهمند تحریریه
سونیتا سراب‌پور نویسنده میهمان

۱ بهمن ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۱۲ دقیقه

شماره ۷۶

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ مرداد ۱۳۹۹

ادغام‌ها در هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان که سرویس‌هایی مانند نت‌برگ، چیلیوری، دکتر‌دکتر، سرمیز و Tick8 را در خود جای داده حکایت از شروع فصلی جدید در بازار استارت‌آپی ایران دارد. از همین حالا با ادغام دو مجموعه تخفیفان و نت‌برگ و از سمت دیگر چیلیوری و ریحون گام‌های اساسی‌ای در راستای تغییر در بازار خرید تخفیف گروهی و سفارش غذا برداشته شده است. بخش عظیمی از این تغییرات را در ساختار شرکت‌های ادغام‌شده با یکدیگر هم می‌توان دید. حالا علیرضا صادقیان که تا همین ماه پیش مدیرعامل هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان بود با ادغام‌ها در این هلدینگ، مدیرعامل چیلیوری شده و قرار است بر حوزه سفارش آنلاین غذا تمرکز کند که به گفته او جا برای رشد زیاد دارد. صادقیان از آن دست مدیران استارت‌‌آپی است که از سال‌های دور از روند خرید و ادغام در این حوزه استقبال کرده و آن‌طور که در گفت‌وگویش با پیوست می‌گوید، اولین قدم‌ها برای ادغام با تخفیفان هم از جانب او برداشته شده است. به باور او، رفتن به سمت ادغام شرکت‌های بزرگ در این بازار نشان‌دهنده بلوغ و نزدیک شدن به موفقیت است و نه شکست. او در این گفت‌وگو تاکید می‌کند که ادغام‌هایی که در هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان انجام شده کار را برای انتخاب کاربران راحت‌تر کرده و البته مهم‌تر از این در را به سمت ورود سرمایه‌گذاران جدید از جمله سرآوا به سوی کسب‌و‌کارهای این هلدینگ باز کرده است. جدا از طولانی شدن فرایند ادغام یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ شما یعنی تخفیفان و نت‌برگ، یکی از اولین کسانی که در بازار از روند ادغام و خرید به صورت جدی استقبال کرد شما بودید. چرا؟ چه نکته مثبتی در این اتفاق می‌دیدید؟ دو سه سال پیش سیاست‌های ما سیاست‌های توسعه‌ای بود، الان اما بحث این است که زنده بمانیم و رشد کنیم. دیگر بریز و بپاش دو سال پیش...

شما وارد سایت نشده‌اید. برای خواندن ادامه مطلب و ۵ مطلب دیگر از ماهنامه پیوست به صورت رایگان باید عضو سایت شوید.

وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

این مطلب در شماره ۷۶ پیوست منتشر شده است.

ماهنامه ۷۶ پیوست
دانلود نسخه PDF
http://pvst.ir/7ax
آرش برهمندتحریریه

  روزنامه‌نگاری را از ابراراقتصادی شروع کردم و مدت کوتاهی در شرق، همشهری نوشتم و در برنامه‌های تلویزیونی فناوری اطلاعات کار کردم. در مورد فناوری و تاثیرش بر زندگی و کسب و کار می‌نویسم و تاریخ شفاهی و استارت‌آپ‌ها از حوزه‌های مورد علاقه من هستند. معتقدم رسانه پل مهمی است میان انسان‌ها، تصمیم‌سازها و کسب و کارهای جهان امروز.

  تمام مقالات
  سونیتا سراب‌پورنویسنده میهمان

   سال ۸۵ و با انتخاب رشته‌ دانشگاهی که نقشی در آن نداشتم وارد حوزه روزنامه‌نگاری شدم و حالا عاشق این کارم. ۱۲ سال است که به صورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کار می‌کنم؛ ۸ سال از این مدت به کار در تحریریه روزنامه‌های دنیای اقتصاد و ایران گذشت و با روزنامه‌های سرمایه، هم‌میهن، همشهری و اعتماد نیز همکاری داشتم. از سال ۹۷ مسیر فعالیتم تغییر کرد و در نهایت رسیدم به تحریریه پیوست.

   تمام مقالات

   0 نظر

   ارسال دیدگاه

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   *

   برای بوکمارک این نوشته
   Back To Top
   جستجو