skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تلگرام استارز برای تراکنش‌های درون‌پلتفرمی در روبات‌ها و مینی‌اپلیکیشن‌های تلگرامی راه‌اندازی شد

۱۸ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیام‌رسان تلگرام طی یک پست وبلاگی اعلام کرد که پس از شهرت مین اپلیکیشن‌ها و روبات‌ها،‌ خدمتی را برای تراکنش‌های درون اپلیکیشن خود راه‌اندازی کرده است. تلگرام استارز که روز گذشته راه‌اندازی شده است به شما اجازه می‌دهد تا هزینه تمامی محصولات و خدمات تلگرامی از جمله در ربات‌ها را با ارز استارز پرداخت کنید.

به گزارش پیوست، به گفته تلگرام شما می‌توانید ارز استارز را از طریق پلتفرم‌های بومی اپل و گوگل و یا روبات پریمیوم این شرکت خریداری کنید. به گفته پاول دوروف، مدیرعامل و بنیان‌گذار تلگرام، برای خرید این ارز باید کمیسیون ۳۰ درصدی اپل و گوگل را بپردازید اما تلگرام در مقابل برای تبلیغات خریداری شده از طریق استارز یارانه در نظر می‌گیرد.

مینی‌اپلیکیشن‌ها و روبات‌های تلگرامی به پدیده‌ای مشهور و فراگیر تبدیل شده‌اند. سهولت استفاده از این ابزارها که لزوم نصب اپلیکیشن‌های مجزا را از بین می‌برد باعث شده تا بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر این پلتفرم به آنها اقبال نشان دهند.

نات‌کوین، رمزارزی که به تازگی با عرضه در صرافی‌های رمزارز سر و صدای زیادی به پا کرد، ابتدا از طریق یکی از همین مینی‌ اپلیکیشن‌ها به شهرت رسید و کاربران به سادگی و با ضربه روی گوشی این رمزارز را استخراج می‌کردند. پدیده‌های تازه‌تری مثل همستر کامبت هم از قابلیت مشابهی در تلگرام استفاده می‌کنند.

تلگرام در گذشته سعی داشت تا با عرضه یک رمزارز بومی به پرداخت‌های درون اپلیکیشن خود کمک کند اما به دلیل نقض قوانین ایالات متحده، طرحی که حالا به بلاک‌چین Ton و تون‌کوین تبدیل شده است از تلگرام تفکیک شد.

با این حال براساس پست وبلاگی تلگرام، کاربران در آینده می‌توانند ارز استارز مورد استفاده در تلگرام استارز را از طریق روبات‌ها و به واسطه پلتفرم فرگمنت به صورت تون‌کوین برداشت کنند.

تلگام می‌گوید به دنبال توسعه بیشتر تلگرام استارز است و در آینده ممکن است قابلیت‌هایی مثل هدیه به تولیدکنندگان محتوا نیز به استارز اضافه شود.

https://pvst.ir/i3i

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو