skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استارت‌آپ «پت‌زی» ۲.۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرد

۲۱ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پت‌ زی

«پت‌زی» به عنوان استارت‌آپی که به تازگی در حوزه حیوانات خانگی و دامپزشکی شروع به کار کرده حدود دو نیم میلیارد سرمایه گذاری انجام داده و مدعی است مشکلات بزرگ کسانی که حیوانات خانگی دارند را در قسمت فروش و مشاوره سوپر اپلیکیشن خود می‌تواند حل کند.

به گزارش پیوست؛ مهدی مهدی زاده، مدیر عامل و بنیان گذار اپلیکیشن تازه تاسیس «پت‌زی» گفت: نسخه اولیه پت زی خرداد ۱۴۰۲ منتشر شده  و در نهایت آذر ۱۴۰۲ در مارکت‌ها با همکاری نمایشگاه اپکس رونمایی شد اما ایده پت‌زی مربوط به شهریور ۱۴۰۰ است.

او درباره میزان احتیاج جامعه به این سوپر اپلیکیشن حیوانات گفت: طبق آمار سازمان دامپزشکی در جمعیت ۸۹ میلیونی ایران به ازای هر ۱۰ نفر یک نفر صاحب حیوان خانگی است که حیوانات خانگی آنها در دسته بندی‌های جوندگان و پرندگان و… قرار می‌گیرد. پیش‌بینی می‌کنیم این آمار به دلیل افزایش زندگی‌های مجردی و جایگزین شدن حیوانات خانگی رو به افزایش باشد. گفتنی است که این آمار متعلق به تمام حیوانات خانگی است؛ درواقع در تهران و شهرستان‌ها آمار سگ و گربه به عنوان حیوان خانگی به ۶ تا ۸ میلیون قلاده می‌رسد.

مهدی‌زاده درباره سرمایه اولیه راه‌اندازی این سوپر اپلیکیشن گفت: هزینه‌ای که تاکنون برای این اپلیکیشن صرف شده حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده که این سرمایه‌گذاری توسط هیات مدیره انجام شده و هنوز هیچ گونه جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران جدید وارد چرخه تاسیس پت‌زی نشده است.

جرقه ایده پت‌‌زی در جلسات مشاوره من برای یک تولیدی حوزه سگ و گربه زده شد. در میان پت‌شاپ‌های دیگر و اپلیکشن‌های مختلف جای خالی سوپر اپلیکیشنی که به تمامی نیازهای افراد دارای حیوان خانگی دارند را احساس کردم.

در واقع در حوزه دامپزشکی و حیوانات خانگی، اکثر اپلیکیشن‌ها مربوط به یک پت شاپ خاص است یا در مرحله مشاوره دادن درباره پت‌های خانگی متوقف شده اند. ما سعی کرده ایم در این اپلیکیشن، بازارگاه را در کنار خدمات اجرایی کنیم.

https://pvst.ir/hgo

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو