skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بخش دوره تخصصی «مشاوران حرفه‌ای فاوا» به دومین دوره جایزه نوآوری «آزاده» اضافه می‌شود

سمانه سمیع تحریریه

۹ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 بخش دوره تخصصی «مشاوران حرفه‌ای فاوا» به دومین دوره «جایزه نوآوری آزاده» در پاییز ۱۴۰۳ اضافه می‌شود و علاوه بر حضور استارت‌آپ‌های فناورانه، بخش دوره تخصصی «مشاوران حرفه‌ای فاوا» با توجه به تخصص زنده یاد آزاده داننده در دومین دوره این رویداد جای می‌گیرد.

به گزارش پیوست، نشست هم‌اندیشی تیم‌های استارت‌آپی دوره اول جایزه نوآوری آزاده با حضور منتورها و کمیته‌های برگزار کننده جایزه نوآوری آزاده برگزار شد. طبق گفته رئیس کمیته راهبری جایزه نوآوری آزاده به دنبال برگزاری اولین دوره آن و تعامل مستمر با شرکت‌کنندگان رویداد، دومین دوره جایزه نوآوری آزاده پاییز ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

مریم خاوازی، رئیس کمیته راهبری رویداد و رئیس هیات مدیره انجمن زنان کارآفرین در این رابطه به پیوست گفت: بحث رویداد جایزه نوآوری آزاده از خرداد ۱۴۰۱ شروع شد و  ما در جایزه نوآوری آزاده به دنبال برقراری ارتباط بین استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران، تبادل تجربه، ایجاد خوداتکایی و اعتماد به نفس در زنان برای کارآفرینی هستیم و هدف ویژه ما مناطق کمتر دیده‌شده و ترغیب زنان برای ورود به اکوسیستم استارت‌آپی کشور است. امسال هم مجدد بر آن شدیم تا پس از یک سال، دوباره در کنار تیم‌های سال گذشته گرد هم بیاییم و با تجدید دیدار، از آخرین وضعیت و شرایط تیم‌ها مطلع شویم. دومین دوره این رویداد با توجه به تخصص زنده یاد آزاده داننده حول محور «مشاوران فاوا» خواهد بود و کمیته ارتباطات و رسانه به کمیته‌ها و کارگروه‌های سال قبل اضافه شده است. مثل سال گذشته اولویت با حضور خانم‌ها است اما ممکن است تغییراتی در این حوزه داشته باشیم.

خاوازی در ادامه به تفاوت‌های عمده این رویداد با سایر رویدادها و مسابقه‌ها اشاره کرد و گفت: نکته حائز اهمیت برای ما استمرار و حمایت دائمی تیم‌ها بوده و هست. ما از یک سال گذشته در کنار تیم‌ها بودیم و منتورینگ تیم‌ها محدود به زمان محدود رویداد در سال قبل نبوده است.تیم‌های سال گذشته داوطلبان رویداد بعدی می‌شوند و مانند منتورها در سال‌های بعدی رویداد را راهبری خواهند کرد.
از ۱۴ تیم که سال گذشته در رویداد شرکت کرده بودند، دو تیم گرلینو و اپال شکست خوردند و بنیان‌گذاران آن پس از سرخوردگی‌های بسیار تصمیم به مهاجرت از کشور گرفتند.

در ادامه این نشست برخی از تیم‌ها از تجربه‌های سال گذشته خود و دستاوردهایی که از این رویداد داشته‌اند صحبت کردند و برخی از منتورها نیز به تبادل نظر و مذاکره با تیم‌ها پرداختند و مصطفی بغدادی، مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری هم در سخنانی کوتاه به حمایت صندوق نوآوری از تیم‌های دانش‌بنیان اشاره کرد و گفت: صندوق نوآوری از حمایت تیم‌های نوپا و دانش‌بنیان دریغ نخواهد کرد و از تیم‌ها می‌خواهیم ارتباط خود را با صندوق حفظ کنند.

 دوره اول جایزه نوآوری آزاده در صندوق شکوفایی و نوآوری ریاست جمهوری برگزار شد و ۲۵ تیم استارت‌آپی طرح‌های خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کردند و در نهایت در دو بخش استارت‌آپی و شرکتی ۹ تیم به عنوان تیم‌های برتر این برگزیده شدند.

https://pvst.ir/hca
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو