skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

 برندگان جایزه نوآوری آزاده انتخاب شدند

سمانه سمیع تحریریه

۲۵ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بین ۲۵ تیم شرکت‌کننده در رویداد جایزه نوآوری آزاده ۹ تیم به عنوان تیم‌های برتر این رویداد انتخاب شدند.

به گزارش پیوست، نخستین رویداد جایزه نوآوری آزاده امروز ۲۵ بهمن در صندوق شکوفایی و نوآوری ریاست جمهوری برگزار شد و ۲۵ تیم استارت‌آپی طرح‌های خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کردند. در پایان رویداد در دو بخش استارت‌آپی و شرکتی ۹ تیم به عنوان تیم‌های برتر این برگزیده شدند.

شکوفه آروین بنیانگذار استارت‌آپ «فامون» فعال در حوزه فرهنگ و تئاتر، زهرا سلطانی‌فر بنیانگذار استارت‌آپ «نوروکید» استارت‌آپ فعال در حوزه روانشناسی و اوتیسم و مریم باقری مدیرعامل شرکت‌ «کوآدو» فعال حوزه نانوتکنولوژی سه نفر برتر در رتبه سوم جوایز رویداد آزاده داننده قرار گرفتند.

در رتبه دوم نیز فاطمه شاه رجبی بنیانگذار استارت‌آپ «اسکیلنت» فعال در حوزه یادگیری و آموزش، سهیلا ارمک بنیانگذار استارت‌آپ «کاریفان» فعال حوزه گردشگری و شهره یعقوبی مدیرعامل شرکت «مدیران تحلیلگر سپاهان» فعال حوزه دامپروری هوشمند با ایده آرتیدام در رتبه دوم این جایزه قرار گرفتند.

در رتبه اول نیز تیم «هیرا» فعال در حوزه حمل‌ونقل به بنیانگذاری ماندانا پاکروان و استارت‌آپ‌ «بتاتیک» فعال در حوزه مهارت‌های شغلی به بنیانگذاری مینا رجایی و در بخش شرکت‌های فناور شرکت «ویدا» فعال در حوزه احراز هویت به بنیانگذاری نفیس حاتمی‌خواه نفرات اول این رویداد انتخاب شدند.

فصل مشترک صحبت‌های منتورها و سرمایه‌گذاران این رویداد هم این نکته بود که گرچه شرایط سرمایه‌گذاری در ایران و اوضاع اقتصادی و اجتماعی کسب و کارها مساعد نیست اما پول و سرمایه همیشه برای تیم‌های خوب وجود دارد و آنها نباید تنها به امید سرمایه‌گذاران باشند. بلکه باید از راه‌های مختلف مثل وام و تسهیلات به ادامه بقای استارت‌آپ خود بیندیشند و ناامید نشوند. آنها از تیم‌ها خواستند رویاهای خود را باور کنند و با ایده‌های نوآورانه خود جهان را به جایی بهتر برای زیستن تبدیل کنند.

روزهای پوست‌اندازی

حسین اسلامی رئیس نصر تهران در بخش اختتامیه این رویداد با اشاره به فرازو فرودهای مسیر استارت‌آپی، روزهای سخت فعلی را به روزهای پوست‌اندازی تشبیه کرد و گفت: این رویداد به نام خانم آزاده داننده است و تیم‌های استارت‌آپی باید مثل ایشان با پشتکار و خستگی‌ناپذیر باشند، تعبیر من از این روزها، ناامیدانه نیست و مطمئنم تیم‌های خوب از پس روزهای سخت برمی‌آیند.

کتایون سپهری رئیس کمیته علمی رویداد هم با اشاره به روند برگزاری این رویداد شبکه‌سازی میان تیم‌ها، منتورها و سرمایه‌گذاران را مهم‌ترین دستاورد این رویداد برشمرد و ادامه داد: من از نتایج رویداد امروز به این مهم دست یافتم که ما مسیر آزاده را درست رفته‌ایم و این تازه اولین قدم ما در مسیر ماندگار آزاده است.

فریبا مهدیون رئیس هیات مدیره انجمن ملی زنان کارآفرین نیز به برگزاری بیش از ۲۰ کارگاه برای تیم‌ها اشاره کرد و شناخت استعدادهای جدید را از مهم‌ترین نتایج این رویداد دانست.

این رویداد همزمان با تولد زنده‌یاد آزاده داننده در نهم شهریور پایه‌ریزی شد و ۲۵ تیم از بین ۱۵۰ تیم برای شرکت در کارگاه‌های این رویداد انتخاب شدند.

https://pvst.ir/e6x
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو