skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان تماس ویدیویی به X اضافه می‌شود

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در ادامه تحولات اپلیکیشن X، توییتر سابق و پلتفرم تحت مالکیت ماسک، به زودی امکان تما‌س‌های ویدیویی به این پلتفرم اضافه می‌شود. به نظر ری‌برند پرنده آبی بیش از پیش روی محتوا و ارتباط ویدیویی تمرکز دارد.

به گزارش پیوست به نقل از اینسایدر، لیندا یاکارینو مدیرعامل X در مصاحبه‌ای با CNBC گفت:‌ «به زودی می‌توانید بدون اینکه شماره تلفن خود را با کسی در پلتفرم به اشتراک بگذارید تماس تصویری بگیرید.»

به گفته یاکارینو، اضافه شدن تماس ویدیویی یکی از تحولات متعددی است که توییتر سابق را به سمت یک «اپلیکیشن همه‌کاره» پیش می‌برد. او در همین رابطه به امکانات جدید X، از جمله بارگذاری ویدیو‌های طولانی و قابلیت پرداختی در آینده اشاره کرد.

او گفت: «ایلان مدت زیادی است که درمورد X، اپلیکیشن همه‌کاره، صحبت می‌کند.»

کارکنان X نیز روز چهارشنبه در پست‌هایی به اضافه شدن امکان تماس اشاره کردند. اندریا کانوی، یکی از طراحان X، طی پستی در این پلتفرم گفت: «با کسی در X تماس گرفته است.» انریکه باراگان نیز در پاسخ به همین پست گفت: «در راه است.»

با این حال یاکارینو زمان مشخصی را برای اضافه شدن قابلیت تماس ویدیوی ارائه نکرد. او که پیشتر مدیر تبلیغات ان‌بی‌سی یونیورسال فوده، در ماه ژوئن و تنها چند ماه پیش از تغییر برند توییتر به عنوان مدیرعامل انتخاب شد.

یاکارینو با اشاره به اطلاع قبلی از این تغییر برند گفت: «حتی وقتی که خبر پیوستن به این شرکت را اعلام کردم، قصدم از پیوست به شرکت همکاری با ایلان ماسک برای تغییر توییتر به X بود.»

رویای ماسک برای ساخت یک اپلیکیشن همه‌کاره به نام X به پیش از قرن بیست و یکم و دوران فعالیتش در پی‌پل باز می‌گردد. حال پس از حدود ۲۵ سال، X جای پرنده آبی مشهور توییتر را گرفته و حتی افعالی مثل «توییت» و «ری‌توییت» هم دیگر بی‌معنی شده‌اند.

بسیاری از چنین تغییر برندی را یک اقدام احمقانه و بسیار پرهزینه می‌دانند اما به نظر یکی از نکته‌های مهم تغییر برند توییتر، تمرکز بیشتر بر محتوای ویدیویی است. افزون بر ویدیو‌های بلندی که یاکارینو به آن اشاره کرده است، ماسک روز جمعه هفته گذشته (۴ آگوست) از قابلیت جدید لایو یا ویدیو زنده رونمایی کرد و برای اولین بار تصویری از خودش را به صورت زنده از طریق X پخش کرد.

او در این ویدیو زنده ۵۳ ثانیه‌ای گفت: «به نظر قابلیت ویدیو ما عملکردش بهتر شده است، کمی بهتر از آن چیز ۸-بیتی آتاری که پیش از این داشتیم.»

ماسک پس از پایان ویدیو، طی پستی گفت : «حالا تا حد معقولی خوب کار می‌کند.»

 

 

https://pvst.ir/fnj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو