skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مرکز نوآوری پست و شرکت سرمایه‌گذاری کارایا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سمانه سمیع تحریریه

۳۰ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

مرکز نوآوری پست در راستای حمایت از استارت‌آپ‌های نوپای حوزه پست و لجستیک با شرکت سرمایه‌گذاری کارایا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پیوست، محمدرضا قادری رئیس مرکز نوآوری پست در ارتباط با تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی پست و شرکت سرمایه‌گذاری کارایا گفت: این تفاهم‌نامه همکاری مربوط به برگزاری رویدادهای جذب سرمایه مرکزنوآوری پست است که توسط کارایا برگزار می‌شود و ما امیدواریم استارت‌آپ‌های نوپای خلاق حوزه لجستیک و پست بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند‌.

او همچنین ادامه داد: در دنیای دیجیتال صدای مشتری بسیار بلند است و مشتریان خدمات شخصی‌سازی شده می‌خواهند و این کسب و کارهای پلتفرمی هستند که می‌توانند به بهبود تجربه مشتری کمک کنند.

حسین مفاخریان عضو هیات موسس و امنا در کارایا هم ضمن ابراز خرسندی از این تفاهم‌نامه گفت: کارایا شرکتی تشکیل شده از گروه حقیقی و حقوقی و شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران است که در سال‌های اخیر بیش از ۱۹۷۰ طرح را مورد ارزیابی قرار داده‌اند.

در این رویداد همچنین استارت‌اپ کارگونت استارت‌آپ فعال حوزه حمل و نقل هوایی به ارائه پرپوزال خود پرداخت. کارگونت در رویداد شصت و دوم جذب سرمایه کارایا موفق شد به مرحله راستی آزمایی سرمایه‌گذاران کارایا راه پیدا کند.

https://pvst.ir/f69
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو