skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سیستم تیکتینگ در پشتیبانی ایرنیک پیاده شد

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۶ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سرپرست مرکز ثبت دامنه کشوری می‌گوید سیستم تیکتینگ در بخش پشتیبانی سایت ایرنیک فعال شده است.

به گزارش پیوست، امین صادقی، سرپرست مرکز ثبت دامنه کشوری با اعلام این که از سی‌ام اردیبهشت ماه پشتیبانی مرکز ثبت دامنه کشوری به صورت تیکتینگ(Ticketing) انجام می‌شود گفت: خدمات پشتیبانی قبلا از طریق ایمیل و مکالمه تلفنی انجام می‌شد اما با راه‌اندازی سیستم تیکتینگ، کاربران می‌توانند از طریق وب‌سایت درخواست دهند و به وسیله پیامک، ایمیل و شماره پیگیری‌ای که به هر کاربر تخصیص یافته از روند پیگیری درخواست خود مطلع شوند.

به گفته صادقی، از این پس کاربران می‌توانند از طریق پنل مدیریتی نیز روند رسیدگی به درخواست خود را مشاهده کنند.

یکی از انتقادهایی که همواره ایرنیک با آن مواجه بود، نبود پشتیبانی ۲۴ ساعته و طولانی بودن روند پاسخگویی به ایمیل‌ها و تماس‌های تلفنی کاربران عنوان می‌شد، حالا به نظر می‌رسد راه‌اندازی سیستم تیکتینگ باعث شده تماس‌های کاربران با این مرکز کاهش یابد.

سرپرست ایرنیک با بیان این که در مدت یک هفته‌ای پس از اجرای سیستم تیکتینگ تماس‌های تلفنی با این مرکز کاهش پیدا کرده است گفت: در سیستم گذشته کاربران ایمیل را ارسال می‌کردند اما در جریان این که آیا ایمیل دیده شده یا نه قرار نمی‌گرفتند.

او در پاسخ به پرسشی درباره تغییراتی که در دستور کار این مرکز است گفت: بحث کاهش زمان آپدیت دامنه‌ها در دستور کار است و فرآیند رسیدگی به تایید نام دامنه‌ها نیز کوتاه‌تر شده است.

صادقی ادامه داد: آپدیت دامنه‌ها در حال حاضر، از ساعت هشت صبح تا ۱۰ شب هر دو ساعت یک بار انجام می‌شود. در تلاشیم تا این آپدیت نهایتا به صورت real time انجام شود. در حال حاضر به دنبال این هستیم تا در هفته‌های آینده زمان آپدیت را به هر یک ساعت برسانیم.

او در پایان با ابراز امیدواری برای بالا بردن کیفیت سرویس‌دهی گفت: تغییراتی که اکنون در حال ایجاد شدن است حاصل یک فعالیت دو ساله است. امیدوارم در آینده بتوانیم از این تلاش‌ها خروجی‌های بهتری بگیریم.

مرکز ثبت دامنه کشوری، نهادی است وابسته به پژوهشگاه دانش‌های بنیادی که مسئول تخصیص دامنه‌های کشوری به متقاضیان است. سرپرست مرکز ثبت دامنه کشوری پیشتر دلیل طولانی بودن روند رسیدگی به شکایت‌ها را افزایش تقاضا برای ثبت دامنه پس از فیلترینگ اینستاگرام اعلام کرده بود.

https://pvst.ir/ezu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو