skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اینستاگرام روی حالت متنی برای پست‌ها کار می‌کند

۲۷ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اینستاگرام روی حالت متنی برای پست‌ها کار می‌کند

اینستاگرام، شبکه اجتماعی متعلق به شرکت متا، در حال کار روی قابلیت جدیدی به نام «حالت متنی» است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند متن خالی را به صورت پست منتشر کنند. با این حال ساز‌وکار پست‌های متنی این پلتفرم با فیس‌بوک یا توییتر متفاوت خواهد بود. در اینستاگرام، پست حاوی متن شما به صورت یک عکس ذخیره می‌شود. با این قابلیت می‌توانید تصاویری را که تنها حاوی متن هستند در این شبکه اجتماعی پست کنید.

به گزارش پیوست، قابلیت «حالت متنی» را اولین بار الساندرو پالوزی، متخصص مهندسی معکوس، شناسایی کرد. به گفته این مهندس معکوس، «حالت متنی» یک پس‌زمینه رنگی در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید پس از نوشتن متن مد نظرتان آن را به صورت یک عکس در اینستاگرام منتشر کنید. با این قابلیت می‌توانید گزینه‌های مختلفی مثل رنگ پس‌زمینه را انتخاب کنید.

متا فعلاً مشغول کار روی «حالت متنی» برای اینستاگرام است پس یعنی عرضه این قابلیت برای تمام کاربران زمان می‌برد. کاربران فعلاً می‌توانند از قابلیت‌های جدید این شبکه اجتماعی به منظور اشتراک‌گذاری و ارتباط بهتر با یکدیگر و حریم خصوصی قدرتمند برای نوجوانان استفاده کنند.

به نظر می‌رسد متا تمرکزش را روی متن گذاشته است. اینستاگرام چندی پیش قابلیت Notes را به پلتفرم خود اضافه کرد که کاربران از طریق آن می‌توانند متنی را همانند استوری به صروت یک‌روزه به اشتراک بگذارند. نوت‌های اینستاگرام در بخش پیام‌های دریافتی نمایش داده می‌شود.

در صورت عرضه «حالت متنی»، پست‌های اینستاگرامی نیز همان مسیری که استوری‌های این پلتفرم در فوریه ۲۰۱۸ پشت سر گذاشتند طی می‌کنند. اینستاگرام در آن زمان برای اولین بار «حالت تایپ» را به استوری‌های پرطرفدار خود اضافه کرد. با استفاده از حالت تایپ، کاربران می‌توانند متن مد نظر خود را با پس‌زمینه‌های مختلف در بخش استوری منتشر کنند.

اینستاگرام به تازگی تمرکز خود را روی قابلیت‌های درخواستی کاربران بیشتر کرده است. این شبکه اجتماعی چندی پیش پس از درخواست‌های پیاپی کاربران صفحه ویژه‌ای را به پیگیری درخواست حساب‌های هک‌شده اختصاص داد.

https://pvst.ir/dyh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو