skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دایرکت‌دبیت بازار از مرز ۱۰ هزار تراکنش روزانه گذشت + به‌روزرسانی

۱ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۹ آذر ۱۴۰۱

تعداد تراکنش‌های سرویس پرداخت مستقیم (دایرکت‌دبیت) در اپ‌استور بازار از مرز ۱۰ هزار در روز گذشت.

به گزارش روابط عمومی کافه‌بازار، بهزاد معماری مدیر ارشد اجرایی بخش پرداخت بازار با بیان اینکه در حال حاضر نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر از کاربران، سرویس پرداخت مستقیم را در بازار فعال کرده‌اند، افزایش سهولت و راحتی کاربران و همچنین افزایش درصد موفقیت فرایند پرداخت را از مهم‌ترین مزیت‌های این سرویس جدید عنوان می‌کند. به گفته او، این شرکت در حال حاضر بیشترین قرارداد فعال پرداخت مستقیم و همچنین بیشترین تراکنش روزانه این سرویس را در کشور در اختیار دارد.

کارن بازغی، مدیر توسعه کسب‌وکار پرداخت بازار، با بیان اینکه پیشرفت زیرساخت‌های بانکی به توسعه صنعت پرداخت کمک می‌کند افزود: اگر بانک‌ها در ارائه سرویس باکیفیت همکاری می‌کردند، هم‌اکنون شاهد آمارهای چندبرابری در سرویس پرداخت مستقیم بودیم. در حال حاضر بانک ملت با سهم ۷۰ درصدی پیشرو ارائه این سرویس در کشور است، بانک‌هایی همچون ملی، تجارت و کشاورزی به تازگی به این سرویس اضافه شده‌اند و بانک‌های بزرگی مثل صادرات، سپه و پاسارگاد هنوز امکانات فنی پرداخت مستقیم را ارائه نکرده‌اند و هیچ سهمی از تراکنش‌های این سرویس ندارند.

بازار با اشاره به تمرکز خدمات خود بر ارائه راهکارهای جدید پرداختی به مشتریان و توسعه‌دهندگان، اعلام کرده است به زودی سرویس پرداخت مستقیم را به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارج از اپ‌استور بازار نیز عرضه خواهد کرد.

به‌روزرسانی

در این خبر عنوان شده است «بانک‌های بزرگی همچون پاسارگاد هنوز امکانات فنی پرداخت مستقیم را ارائه نکرده‌اند و هیچ سهمی از تراکنش‌های این سرویس ندارند». در واکنش به این موضوع، پادیوم متنی برای پیوست ارسال کرده است که در ادامه می‌آید:

پادیوم به عنوان پلتفرم رسمی ارائه APIهای سرزمین هوشمند پاد، پروژه تحول دیجیتال بانک پاسارگاد، ضمن تکذیب این ادعا، بیان می‌کند که بانک پاسارگاد به عنوان یکی از پیشگامان ارائه خدمات بانکداری باز، از ابتدای دهه ۹۰ اقدام به عرضه وب‌سرویس‌های مالی و بانکی خود به صورت مستقیم کرده و از سال ۱۳۹۹ از طریق بازارچه پادیوم این خدمات در دسترس مشتریان قرار دارد. در حال حاضر در بازارچه پادیوم مجموعه‌ای از APIهای فینتکی بانک پاسارگاد مانند انتقال وجه، استعلام و تبدیل‌های بانکی، تسویه و تسهیم، حساب دیجیتال و البته «دایرکت دبیت» وجود دارد.

دایرکت دبیت بانک پاسارگاد در حال حاضر بر روی حساب دیجیتال بانک پاسارگاد به نام حساب پادی قابل استفاده است؛ این کار با هدف گسترش ارائه این خدمت به انواع کاربران حساب‌های بانکی، چه کاربران حساب‌های سنتی و چه کاربرانی که از طریق سامانه‌های ویپاد و پی‌پاد افتتاح حساب دیجیتال به صورت غیرحضوری داشته‌اند بوده است.

در حال حاضر دایرکت دبیت بانک پاسارگاد با همکاری مجموعه وندار در اپلیکیشن سرمایه‌گذاری خرد بلوط پیاده‌سازی شده و تراکنش از طریق آن صورت گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دایرکت دبیت بانک پاسارگاد می‌توانید وارد صفحه «سرویس دایرکت دبیت» در وب‌سایت پادیوم شوید.

https://pvst.ir/dk3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو