skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

همکاری ازکی‌وام و پایا اعتبار برای خرید اقساطی خودرو دست‌دو

تحریریه پیوست

۴ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ازکی‌وام و پایا اعتبار

مجموعه ازکی‌وام و پایا اعتبار برای خرید اقساطی خودرو دست‌دوم تفاهمنامه امضا کردند.

به گزارش پیوست،‌ مهدی مومنی، مدیرعامل ازکی‌وام، در مراسم رونمایی از امضای تفاهمنامه اعتباردهی خرید خودرو در ازکی‌وام با همکاری لیزینگ پایا اعتبار در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت:‌ ما اخیراً با پایا اعتبار وارد مذاکره‌ای برای خرید اقساطی خودرو دست دوم شده‌ایم با این هدف که بتوانیم شرایطی برای خرید اقساطی خودرو دست‌دوم برای مشتریان خود فراهم کرده و تجربه خوبی را که در حوزه لوازم خانگی و کالای دیجیتالی داشتیم، در این حوزه هم کسب کنیم.

داود کاغذگران، مدیرعامل پایا اعتبار، نیز گفت: هدف لیزینگ پایا اعتبار که در زمینه تسهیلات خرد کار می‌کند، این است که به کسب‌وکارهای خانگی یا تولید داخل کمک کنیم و باری از روی دوش مردم برداریم. ما بعد از فعالیت در زمینه لوازم خانگی و کالای دیجیتالی تصمیم گرفتیم وارد حوزه خودروهای اقتصادی که نیاز جامعه هستند، شویم.

او ادامه داد: این طرح قبلاً به شیوه دیگری هم اجرا شده بود اما هدف ما این است که  این فرایند بدون حضور مشتریان، با حداقل مراجعه و با توجه به آخرین آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های بانک مرکزی در زمینه احراز هویت و اعتبارسنجی و کلیه فعالیت‌ها در بستر دیجیتال انجام شود.

https://pvst.ir/ctg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو