skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو هستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سهام تپسی در بازار دوم فرابورس به فروش رفت

۲۴ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

عرضه اولیه ۵ درصد سهام تپسی در بازار دوم فرابورس انجام شد و بدین ترتیب تپسی اولین استارت‌آپ ایرانی نام گرفت که به بازار سرمایه رفته است.

به گزارش پیوست، امروز (سه‌شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) عرضه اولیه سهام شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس (تپسی) در بازار دوم فرابورس ایران انجام شد و براساس ضوابط اعلام شده تنها صندوق‌های سرمایه‌گذاری امکان خرید سهام این شرکت را داشتند که ۵۸ میلیون و ۶۰۰ هزار سهم تپسی را ۴۷ صندوق سرمایه‌گذاری خریداری کردند.

فروش سهام تپسی
۴۷ صندوق در عرضه اولیه سهام تپسی شرکت کردند.

براساس آنچه در سایت رسمی دیده می‌شود، عرضه سهام تپسی که از ساعت ۹ صبح امروز آغاز شده بود، ۵۰ دقیقه طول کشید و در نهایت هر سهم این استارت‌آپ حوزه حمل و نقل شهری با قیمت ۹۳۹ تومان به فروش رفت.

پیشتر اعلام شده بود پس از عرضه اولیه سهام تپسی، نماد این شرکت به منظور افزایش سرمایه بسته خواهد شد.

نامه خواجه حق وردی
درخواست برای شفاف‌سازی در فروش سهام تپسی

روز گذشته نامه‌ای به امضای سروش خواجه حق‌‌وردی، معاون نظارت بازار فرابورس ایران منتشر شد که خواستار افشای نام صندوق‌های سرمایه‌گذاری خریدار سهام تپسی و قیمت خرید شده بود. هنوز این فهرست منتشر نشده است.

توییت مدیرعامل تپسی
توییت مدیرعامل تپسی

پس از فروش سهام تپسی در فرابورس، میلاد منشی‌پور مدیرعامل این شرکت در توییتی با ابراز خرسندی از بورسی شدن شرکتش، ابراز امیدواری کرد استارت‌آپ‌های دیگری نیز وارد بازار سرمایه شوند.

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/cjd
میثم قاسمیدبیر تحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  Back To Top
  جستجو