skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تیپاکس در سال ۹۹ بیش از ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بسته ارسال کرد

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۹ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تیپاکس در سال ۹۹ بیش از ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بسته ارسال کرد

 تیپاکس، یکی از شرکت‌هایی که مجوز پست خصوصی را دریافت کرده است، طبق گزارشی که منتشر کرده در سال گذشته (۱۳۹۹) بیش از ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بسته ارسال کرده است.

به گزارش پیوست، گزارش ۱۳۹۹ تیپاکس نشان می‌دهد در این سال از طرف هر فروشنده به طور متوسط ۹.۲ بسته ارسال شده که نسبت به سال ۱۳۹۸ رشدی ۹۶ درصدی پیدا کرده است.

بر اساس اعلام تیپاکس، این مجموعه در ۱۳۹۹ بیش از ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بسته ارسال و به بیش از پنج میلیون و ۲۰۰ هزار نفر خدما‌ت‌رسانی کرده و تعداد مشتریان این مجموعه نسبت به سال ۱۳۹۸، ۸۴ درصد افزایش یافته است؛ طبق پیش‌بینی تیپاکس، تعداد مشتریان تیپاکس در ۱۴۰۰ به ۹ میلیون نفر خواهد رسید.

تیپاکس اعلام کرده در ۱۳۹۹ حدود ۴.۵ میلیون نفر از طریق تیپاکس بسته دریافت و حدود ۱.۵ میلیون نفر بسته ارسال کرده‌اند که این تعداد نسبت به ۱۳۹۸ به ترتیب ۹۰ درصد و ۶۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

طبق این گزارش تیپاکس در سال گذشته ۱۸۳۵ مشتری قراردادی داشته که این عدد نسبت به سال قبل ۳۱۸ درصد افزایش پیدا کرده است. دیجی‌کالا، مدیاپردازش، ساپکو، ایساکو، سایان کارت، هیمالیا، سام سرویس، مادیران، گلدیران، صنام، بانک کار آفرین و غیره برخی از مشتریان قراردادی نام‌آشنای تیپاکس هستند.

۳.۲ میلیون تماس و ۷۶ پشتیبان

گزارش تیپاکس حاکی از آن است که این مجموعه سال گذشته ۳.۲ میلیون تماس ورودی دریافت کرده که بیشترین میزان آن ۲۸۵ تماس به ازای هر هزار بسته در اسفند و کمترین آن ۱۴۵ میلیون تماس در مهر ۱۳۹۹ بوده است. این مجموعه اعلام کرده در این سال ۷۶ پشتیبان برای پاسخگویی به تماس‌های واردشده داشته و ۷۴ درصد این تماس‌ها با هدف پیگیری بسته و ثبت سفارش برقرار شده است.

در حالی‌ که در سال‌های اخیر انتقادات زیادی از سوی کاربران به فعالیت این مجموعه وارد شده است، در گزارش اخیر تیپاکس آمده که ۸۱ درصد مشتریان از خدمات دریافت‌شده از پشتیبانی این مجموعه رضایت داشته و از هر هزار بسته ارسالی در این سال ۹ مورد با ثبت شکایت همراه بوده‌اند.

خدمت‌رسانی مای‌تیپاکس در ۲۰ استان

مای‌تیپاکس ۱۳۹۸ فعالیت خود را در استان تهران آغاز کرد و تا پایان این سال ۲۰ استان دیگر نیز به دایره خدمات‌رسانی آن اضافه شدند. مای‌تیپاکس درگاهی برای ثبت سفارشات به صورت آنلاین است و کاربران از این طریق قادر خواهند بود بسته را جلوی در منزل خود تحویل بدهند یا تحویل بگیرند.

در پایان در گزارش ۱۳۹۹ تیپاکس اشاره شده که این اپلیکیشن در ۱۳۹۸ بیش از ۷۴ هزار بار نصب شده است، در حالی که در ۱۳۹۹ نصب این اپلیکیشن به بیش از ۳۴۲ هزار بار رسیده است.

https://pvst.ir/bi0
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو