skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

عباسی شاهکوه رئیس رگولاتوری شد

میثم قاسمی تحریریه

۱۹ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ آبان ۱۴۰۰

©عکس: مانی لطفی‌زاده

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی، صادق عباسی شاهکوه را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب کرد.

به گزارش پیوست، در ادامه تغییرات معاونت‌های وزارت ارتباطات، امروز (۱۹ آبان) عباسی شاهکوه به جای حسین فلاح جوشقانی، رئیس رگولاتوری شد. شاهکوه در زمان وزارت محمود واعظی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بود؛ اما در زمان وزارت جهرمی، رئیس دانشکده پست و مخابرات شد.

صادق عباسی شاهکوه دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است. معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاون فنی و امور بین‌الملل رگولاتوری و رئیس پژوهشکده فناوری ارتباطات از دیگر سوابق مدیریتی عباسی شاهکوه هستند.

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکم دیگری مصطفی اشرف را به عنوان مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی منصوب کرد. پیش از این تحسین عادلی این سمت را در اختیار داشت.

مصطفی اشرف دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه علامه طباطبائی است. مدیرکل دفتر امنیت و تحقیق و توسعه مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون حفاظت فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله مهمترین سوابق او هستند.

https://pvst.ir/b32
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو