skip to Main Content
صفحه ویژه هفتمین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اصلان‌زاده معاون سرمایه انسانی وزارت ارتباطات شد

۴ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 1 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هادی اصلان‌زاده را به عنوان معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات را منصوب کرد.

به گزارش پیوست، پس از آنکه سجاد بنابی در هفته گذشته از سمت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات استعفا داد، روز گذشته (۳ مهر) وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هادی اصلان‌زاده را به این سمت منصوب کرد.

بنا بر آنچه روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرده اصلان‌زاده پیش از این رئیس حوزه ریاست مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه بوده است.

او همچنین معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، معاون اجرایی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر اداری مالی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه را در کارنامه خود دارد.

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/b02
میثم قاسمیدبیر تحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  Back To Top
  ×Close search
  جستجو