skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

زارع‌پور و خیاطیان عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی شدند

۲۸ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

عیسی زارع‌پور و محمدصادق خیاطیان با حکم رئیس‌جمهوری به عنوان اعضای حقیقی هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، سیدابراهیم رئیسی طی حکمی، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و محمدصادق خیاطیان، رئیس مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به سمت عضو هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب کرد.

خیاطیان در حال حاضر عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی است و دکترای مدیریت تکنولوژی خود را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کرده و عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی است. سرپرستی پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و معاونت دفتر امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بین سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ در کارنامه خیاطیان دیده می‌شود.

صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، کاربردی کردن دانش و دستاوردهای پژوهشی و تکمیل زنجیره ایده/ محصول/بازار از شرکت‌های دانش‌بنیان پشتیبانی و حمایت کرده و خدمات مالی و اعتباری از جمله کمک، تسهیلات و مشارکت برای آنها تامین می‌کند.

در بخش از حکم انتصاب زارع‌پور و خیاطیان آمده است: «انتظار دارد با اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی و با تشریک‌مساعی سایر اعضای محترم در راستای دستیابی به رشد و تعالی کشور در اقتصاد دانش‌بنیان، تدوین برنامه‌های ویژه حمایتی برای حوزه‌های نوآوری و فناوری، بومی‌سازی و تجاری‌سازی دانش با حمایت و پشتیبانی از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان مجدانه بکوشید.»

وزرای علوم، بهداشت، اقتصاد و صمت، رئیس کل بانک مرکزی، معاون علمی فناوری رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه رئیس جمهوری، اعضای حقوقی هیات امنای صندوق نوآوری هستند.

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو