skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ ۲۰۲۱ کاملا مجازی برگزار می‌شود

سامسونگ می‌خواهد اتصال هوشمندتری بین‌ دستگاه‌ها ایجاد کند

۲۶ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 سامسونگ الکترونیکس در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ ۲۰۲۱ (SDC21) قصد دارد آخرین به‌روزرسانی خود در زمینه نرم‌افزار، خدمات و پلتفرم‌ها را با هزاران توسعه دهنده و سازنده به اشتراک بگذاردتا اتصال هوشمندتر و یکپارچه‌تری بین دستگاه‌ها ایجاد کند، این کنفرانس امسال ۴ آبان به صورت کاملا مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سامسونگ، شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از اکوسیستم گسترده سامسونگ، فرصت‌هایی را برای ایجاد راه حل‌های جدید برای میلیون‌ها نفر کشف کنند.

دی‌جی‌ کو، رئیس و مدیرعامل بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات موبایل سامسونگ الکترونیکس، SDC21 را با توضیح در مورد سمت‌و‌سوی استراتژی سامسونگ برای استفاده از نوآوری در تجربه مصرف‌کنندگان، شروع می‌کند.

قسمت‌های برجسته جلسات SDC21 شامل سه گروه است. اولین مورد، پلتفرم‌های طراحی شده برای تجربه‌های متصل است که تجربه Bixby و SmartThings را بین دستگاه‌های مختلف به همراه برنامه سامسونگ برای تبدیل ایده پیشروی خانه هوشمند به واقعیت بررسی می‌کند.

دومین بخش، نوآوری در تجربه موبایل در اکوسیستم سامسونگ گلکسی است که نگاهی به نوآوری‌های One UI 4 و روند طراحی دستگاه‌های تاشو خواهد داشت تا به توسعه‌دهندگان کمک کند برنامه‌های خود را برای تعداد فزاینده‌ی دستگاه‌های تاشو بهینه کنند.

بخش سوم، تکامل Tizen و تجربه‌های نوآورانه در صفحه نمایش، به بررسی خدمات جدید تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و نحوه بهبود اکوسیستم آن با Tizen 6.5 می‌پردازد.

علاوه بر این، توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند از بینش‌های صنعت و فناوری روز مطلع شوند، از جلسات Tech Talk کارشناسان برتر سامسونگ استفاده خواهند کرد. به کسانی که به جدیدترین فناوری‌های سامسونگ علاقه‌مند هستند، توصیه می‌شود از Digital Tech Hub در SDC21 بازدید کنند که نمایشگاه دیجیتال فناوری سامسونگ با منابعی است که به راحتی در دسترس‌اند.

Code Lab فرصتی را برای توسعه‌دهندگان ایجاد می‌کند تا مهارت‌های خود را با تجربه برنامه‌نویسی عملی روی نمونه برنامه‌های کاربردی برای آزمایش سناریوهای ساده، تقویت کنند. توسعه‌دهندگان حتی می‌توانند کدهای خود را در دستگاه‌های پیشرفته مانند گلکسی Z Fold3 و گلکسی Z Filp3 از طریق دسترسی از راه دور امتحان کنند.

برای به رسمیت شناختن توسعه‌دهندگان محتوا در طراحی، نوآوری، کیفیت و عملکرد فوق‌العاده، برندگان جایزه بهترین‌های فروشگاه گلکسی ۲۰۲۱ در SDC21 معرفی خواهند شد.

این کنفرانس ۵ آبان ماه، ساعت ۱۰ صبح به وقت اقیانوس آرام و ۸:۳۰ شب به وقت تهران، در Samsung Newsroom و وب سایت  SDC پخش می‌شود.

https://pvst.ir/fvg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو