skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جلسه دوم بررسی طرح صیانت با حضور رئیس مجلس برگزار می‌شود

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۲۵ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت اعلام کرد جلسه دوم این کمیسیون، امروز (۲۵ مهرماه) با حضور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس برگزار می‌شود.

به گزارش پیوست، لطف الله سیاهکلی، سخنگوی کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت با اعلام این خبر در مورد جلسه امروز کمیسیون به پیوست گفت: «امروز (۲۵  مهرماه) دومین جلسه کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی از ساعت ۱۸ با حضور رئیس مجلس در محل کمیسیون تلفیق تشکیل می‌شود.»

او ادامه داد: «در این جلسه کلیات این طرح بار دیگر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. شیوه اقدام، نحوه اداره جلسات، نحوه استفاده از نیروهای متخصص و توانمند در جلسات، شیوه اطلاع‌رسانی و حضور خبرنگاران در این جلسات مورد بحث قرار می‌گیرد.»

او ادامه داد: «تعداد زیادی از نمایندگان علاقه‌مند هستند تا بررسی این طرح مانند صحن علنی باشد. حالا شیوه‌های مختلف در جلسه امروز مورد بحث قرار می‌گیرد. هم می‌توان این جلسات را برخط و زنده برگزار کرد و هم با حضور خبرنگاران.»

جلسه اول این کمیسیون هفته گذشته برای تعیین اعضای هیات رئیسه کمیسیون برگزار شد و براساس آن با رای نمایندگان رضا تقی‌پور به عنوان رئیس کمیسیون و علی یزدی‌خواه و حسن نوروزی به عنوان نواب رئیس و لطف‌الله سیاهکلی به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

https://pvst.ir/b6w
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو