skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سخنگوی قوه قضاییه: آذری جهرمی با قرار تامین کیفری آزاد است

تحریریه پیوست

۲۱ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم با قرار تامین کیفری آزاد است.

به گزارش پیوست، ذبیح‌الله خدائیان، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت از محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدهم گفت: «آذری جهرمی احضار و تفهیم اتهام شده و با قرار تأمین کیفری آزاد شده است، چون آخرین دفاعیات از او اخذ نشده، شکایت دیگری به دادسرا واصل شد و پرونده در جریان رسیدگی است.»

خبرگزاری مهر که این خبر را منتشر کرده، نوشته است برای آذری جهرمی بابت شکایت ۲ هزار اهوازی و مدعی العموم پرونده قضایی تشکیل شده است.

اسفند ۹۷ و زمانی که برای اولین بار خبر شکایت دادستانی از آذری جهرمی منتشر شد، او این موضوع را حاشیه‌ای خواند؛ اما امروز سخنگوی قوه قضاییه گفته است: «در خصوص این فرد، با شکایت جمعی از مردم و چند دستگاه اجرایی به اتهام نشر اکاذیب با قصد تشویش اذهان عمومی، استنکاف از دستور قضائی و استنکاف از اجرای اوامر حکومتی مقامات قانونی، پرونده‌ای در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شده است.»

خدائیان افزود: «این فرد احضار و تفهیم اتهام شده و با قرار تأمین کیفری آزاد شده است. در آن مرحله، آخرین دفاع از این فرد اخذ نشده بود. بعد از آن، مجدداً شکایت دیگری به دادسرا واصل شد و پرونده در جریان رسیدگی است.»

https://pvst.ir/bbc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو