skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ساترا و دیجیتون با هدف ارتقا سواد رسانه‌ای تفاهم‌نامه امضا کردند

۱۲ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

  تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و شرکت دیجیتون به منظور آموزش و آگاهی‌بخشی زیست مجازی و ارتقا سواد رسانه‌ای منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی ساترا، در جلسه‌ای با حضور احمد آذرسا، مدیرکل توسعه تنظیم‌گران اجتماعی ساترا و مصطفی ری‌پور، مدیرعامل دیجیتون، با تاکید بر ضرورت ارتقا دانش عمومی رسانه‌ای جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان، تفاهم‌نامه همکاری بین دو طرف منعقد شد.

براساس این تفاهم‌نامه، استفاده از ظرفیت‌های آموزشی دو طرف با هدف تولید مشترک محتوای سواد رسانه‌ای و دوره‌های توانمندسازی کودکان و نوجوانان مورد تاکید قرار گرفت.

در این جلسه مدیرکل توسعه تنظیم‌گران اجتماعی ساترا بر ضرورت ارتقا سطح کمی و کیفی سواد رسانه‌ای به ویژه برای گروه سنی کودک و همچنین خانواده تاکید کرد.

احمد آذرسا با اشاره به اهمیت آموزش مستمر خانواده گفت: «نیاز روزافزون به برخورداری از سواد رسانه‌ای ایجاب می‌کند که نگاه ویژه‌ای به گروه‌های سنی کودک و نوجوان داشته باشیم تا بتوانیم با محتواهای سازنده، آموزشی صحیح را انتقال دهیم.»

در ادامه مدیرعامل شرکت دیجیتون نیز با بیان اینکه ضروری است در تولیدات صوت و تصویر، محتوای سازنده در اختیار خانواده قرار گیرد، ابراز امیدواری کرد، همکاری با سازمان ساترا بتواند منجر به تولید و تامین محتوای موثر جهت دانش‌افزایی کودکان و نوجوانان در حوزه رسانه شود.

https://pvst.ir/ana

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو