skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ساترا محتواهای کپی شده را بین یک تا هشت ساعت حذف می‌کند

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

محتواهایی که کپی‌رایت را رعایت نمی‌کنند ظرف یک تا ۸ ساعت از روی رسانه‌های صوتی و تصویر فراگیر حذف می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی ساترا،طبق تصمیمی که در ششمین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ساترا گرفته شده، محتوای ناقض کپی رایت در عرض هشت ساعت از رسانه‌های بدون مجوز و کمتر از یک ساعت از رسانه‌هایی که مجوز ساترا را دریافت کرده‌اند، حذف خواهد شد.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات صوت و تصویر فراگیر به منظور حفظ مالکیت فکری در فضای مجازی مقرر کرده تا به شکایت‌ها در زمینه نقض مالکیت فکری فورا رسیدگی شود.
بر این اساس در صورت کافی نبودن اسناد، ساترا بعد از بررسی مجدد اسناد موجود و تامین دلیل، با فوریت نظر خود را اعلام می‌کند.
همچنین رسانه‌ها می‌توانند برنامه‌های اختصاصی خود را برای حفظ مالکیت فکری به ساترا اعلام و خواهان حفاظت از حقوق مالکیت فکری شوند. ساترا نیز برای جلوگیری از نقض مالکیت فکری این آثار تمهیدات ویژه‌ای برای حفاظت از حقوق این رسانه‌ها به عمل می‌آورد.
حفاظت از مالکیت فکری در فضای مجازی به عنوان یک چالش بزرگ برای تولیدکنندگان و صاحبان حق توزیع و انتشار آثار در فضای مجازی مطرح بوده است و ساترا با تمرکز ویژه بر این مسئله و استفاده از ظرفیت دستگاه قضا برای حل آن اقدام کرده است.

https://pvst.ir/a1m
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو