skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران اول اسفند برگزار می‌شود

۲۷ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شورای سیاست‌گذاری جشنواره‌ وب و موبایل ایران، زمان برگزاری اختتامه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران را جمعه اول اسفندماه تعیین و اعلام کرد که پلتفرم‌هایی که این مراسم در‌آنها به صورت زنده و رایگان پخش خواهد شد نیز به زودی معرفی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل، بعد از شیوع بیماری کرونا در سال گذشته، دبیرخانه‌ جشنواره وب و موبایل ایران تصمیم گرفت تا تمامی فرآیندهای سیزدهمین جشنواره‌ وب و موبایل ایران به صورت مجازی برگزار شود. بعد از پایان ثبت‌نام وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و حضور بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ وب‌سایت و اپلیکیشن در این دوره‌ از جشنواره، داوری در سه مرحله به صورت آنلاین آغاز و در نهایت نامزدهای هر گروه در سایت جشنواره اعلام شدند.

طبق تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره وب و موبایل ایران، اختتامیه این دوره در تاریخ جمعه اول اسفند ۹۹ از ساعت ۹ شب تا ۱۱ شب به مدت ۲ ساعت به صورت زنده برگزار خواهد شد. مشاهده آنلاین مراسم به صورت رایگان بوده و نیازی به ثبت‌نام  یا پرداخت هزینه جهت شرکت در اختتامیه نیست.

در این مراسم اختتامیه که به صورت آنلاین پخش خواهد شد، به اتفاق‌ها و رویدادهای مهمی که در سال ۹۹ رخ داده است، پرداخته خواهد شد. این مراسم با حضور مهمانان ویژه و شناخته شده‌ای از اکوسیستم استارتاپی ایران همراه خواهد بود. پلتفرم‌هایی که این مراسم در آنها به صورت زنده و رایگان پخش خواهند شد، در چند روز آینده معرفی می‌شوند.

http://pvst.ir/9ig

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو