skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مرحله اول داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران آغاز شد

تحریریه پیوست

۱ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شب گذشته (۳۰ آبان ۹۹) به پایان رسید و از امروز (اول آذر ماه) مرحله اول داوری وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ثبت‌شده آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل ایران، در این دور از جشنواره بیش از دو هزار و ۵۰۰ اثر در ۵۸ گروه ثبت‌نام کرده‌اند که داوران از امروز (اول آذرماه) داوری مرحله اول این سایت‌ها و اپلکیشن‌ها را آغاز می‌کنند. براساس این گزارش، داوری جشنواره وب و موبایل ایران در ۳ مرحله انجام خواهد شد. در مرحله اول داوری، تمامی افرادی که سایت یا اپلیکیشن خود را در سایت جشنواره ثبت کردند، با ورود به صفحه جشنواره می‌توانند در مرحله اول داوری مشارکت داشته باشند.

در مرحله اول داوری همچنین، داوران با توجه به ملاک‌های داوری در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران می‌توانند حذف هر اثر از فرآیند داوری را پیشنهاد و ثبت کنند. این پیشنهادها توسط کمیته‌ ثبت آثار یا شورای داوری مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اثر مورد نظر در صورت پیشنهاد و تایید اکثر داوران از فرآیند داوری حذف خواهد شد. همچین داوران در مرحله اول داوری می‌توانند هر اثر را برای عضویت در ۶ گروه ویژه شامل بهترین اپلیکیشن سال،‌ بهترین کسب‌وکار سال و غیره پیشنهاد دهند.

در این دوره از جشنواره نیز داورانی که خودشان اثر ثبت شده در گروهی از گروه‌بندی جشنواره داشته باشند، امکان رای دادن به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های آن گروه را نخواهند داشت. پس از اتمام مرحله اول داوری، از ابتدای دی ماه ۹۹ شورای داوری که متشکل از افراد متخصص و با سابقه در حوزه وب و کسب‌وکارهای آنلاین هستند، از میان ۱۰ اثر برتر در هر گروه، ۵ اثر را به عنوان نامزدهای نهایی انتخاب و اسامی نامزدها پایان دی‌ماه به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

پس از بررسی شورای داوری، مجدد تمام افرادی که در مرحله اول داوری مشارکت داشتند می‌توانند این بار در مرحله سوم انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های‌ ایرانی مشارکت کنند. در مرحله سوم رای‌گیری، این بار هر فرد می تواند از میان ۵ نامزد هر گروه فقط یکی را انتخاب کند. در این مرحله پس از ورود به پنل داوری نامزدهای نهایی به صورت گروه به گروه به داوران نمایش داده خواهد شد و داوران حق انتخاب یک اثر را به عنوان اثر برتر آن گروه دارند.

ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران امسال همانند سال‌های گذشته کاملا آنلاین بود و فرآیند آن از ۱۳ مهرماه آغاز شد و در تاریخ ۳۰ آبان ۹۹ به پایان رسید. پیشتر شورای سیاستگذاری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل اعلام کرده بود که با توجه به شروع بیماری کرونا، مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، امسال به صورت کاملا آنلاین، ویدیویی و غیرحضوری برگزار خواهد شد. برنامه‌های مربوط به اختتامیه از جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ هر شب ساعت ۹ تا ۱۱ شب به صورت زنده از طریق شبکه‌های اجتماعی برای عموم پخش خواهد شد و مراسم نهایی با اعلام برندگان روز جمعه اول اسفندماه از ساعت ۹ تا ۱۲ شب خواهد بود.

http://pvst.ir/8zt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو