skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران تمدید نمی‌شود

تحریریه پیوست

۱۸ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران که از ۱۳ مهرماه آغاز شده، تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد و براساس تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره پس از آن تمدید نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل ایران، طبق اعلام شورای سیاست‌گذاری این جشنواره تا امروز بیش از هزار و ۵۰۰ اثر برای شرکت در جشنواره وب و موبایل ایران ثبت نام کرده که از این تعداد ۳۸۰ اثر اپلیکیشن موبایلی هستند. در این میان بیشترین استقبال با گروه‌های «فروشگاه‌‌های تخصصی» ،«فروشگاه آنلاین – خرید آنلاین»، «خدمات مربوط به کسب‌وکارها» ،«تبلیغات و بازاریابی دیجیتال» ،«سلامت الکترونیک» و «فین‌تیک» بوده‌است.

شایان شلیله عضور شورای سیاست‌گذاری جشنواره وب و موبایل ایران در مورد دلیل تمدید نکردن ثبت‌نام گفت: «از نظر من امسال استقبال خوب بوده، این موضوع که مهلت ثبت‌نام تمدید نشود از سال گذشته آغاز شد. معمولا اکثر جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام چندین مرتبه به تمدید مهلت ثبت‌نام اقدام می‌کنند.»

او ادامه داد: «ما در جشنواره وب و موبایل از سال گذشته تصمیم گرفتیم که در زمانبندی پروسه جشنواره دقت زیادی به خرج بدهیم. این موضوع باعث می‌شود که مهلت ثبت‌نام در جشنواره تمدید نشود. امسال به نسبت بازه زمانی مشابه در سال گذشته تعداد شرکت کنندگان ۲۰ درصد افزایش داشته‌ است.»

رضا الفت نسب، دبیر جشنواره وب و موبایل ایران نیز در این باره گفت: «علی‌رغم تصورات ما نسبت به عدم استقبال علاقمندان به حضور در جشنواره آن هم به علت شیوع ویروس کرونا خوشبختانه ثبت نام از همان ابتدا با استقبال خوب مدیران وب سایت‌ها و نرم افزارها روبرو شد و ما را برآن داشت تاریخ ثبت نام را تمدید نکنیم.» به گفته الفت‌نسب نکته جالب‌ توجه در ثبت‌نام‌ها این است که حدود ۱۷ درصد از آثار ثبت‌نام کرده، استارت‌آپ‌های جدید یا کمتر شناخته شده بودند.

پیش از این امکان حضور همزمان در دو گروه برای شرکت‌کنندگان فراهم شده بود و آنها می‌توانستند اسکرین شاتی از اثر خود یا ویدئویی از اثرشان را به داشبورد آثار اضافه کنند. در ادامه قابلیت دایرکتوری جشنواره وب و موبایل نیز فعال می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود گروهی که اثر در آن شرکت کرده برای عموم قابل مشاهده باشد و کابران با انتخاب گروه یا شاخه مد نظر خود می‌توانند آثار برتر ایران در این دسته را ببینند.

http://pvst.ir/8xl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو