skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران «ITWeekend 8» آنلاین برگزار می‌شود

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران موسوم به ITWeekend 8 همزمان با نمایشگاه ایران ایتکس از تاریخ ۲۵ بهمن تا ۵ اسفند به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دبیرخانه رویداد، گروه Sharif ICT با همکاری و حمایت دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات کشور در حال برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور «ITWEEKEND 8»  با هدف انتقال تجربه بزرگان این حوزه، ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین و خلاقانه و بررسی چالش‌های پیش روی استارت‌آپ‌های موفق و نوپا است.

این رویداد از سال ۱۳۹۴ تاکنون در هفت دوره برگزار شده است؛ اما امکان برگزاری دوره هشتم این جشنواره با توجه به شرایط بیماری کرونا به صورت حضوری وجود نداشته و در نتیجه به صورت مجازی و همزمان با نمایشگاه مجازی ایران ایتکس برگزار خواهد شد.

جشنواره فناوری اطلاعات ایران، رویدادی است که در آن افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین مطرح می‌کنند.

سخنرانی در ITWeekend الهام گرفته از کنفرانس‌های TEDx انجام می‌شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

مدیرعامل فرابورس ایران، مدیرعامل سایت دیوار، رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از جمله سخنرانان حاضر در این رویداد هستند.

http://pvst.ir/9hf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو