skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نوین‌کمپ یک برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۶ دی ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اولین رویداد نوین کمپ با محوریت حوزه تکنولوژی‌های مدیریت ثروت، ۱۸ دی ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز می‌کند.در این رویداد قرار است به فرصت‌ها و چالش‌های موجود این حوزه بپردازند و موقعیت‌های همکاری با گروه مالی اقتصاد نوین به خصوص شرکت مشاور سرمایه‌گذاری تامین سرمایه نوین را معرفی کند. همچنین شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر پرشیا و شرکت مدیریت ثروت ستارگان در کنار گروه مالی اقتصاد نوین به عنوان سرمایه‌گذاران خارجی حضور دارند و تا سقف ۲۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری روی تیم‌های این رویداد را پوشش می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی نوین‌کمپ، سید امیرحسین شبیری، مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه پرشیا درباره سرمایه‌گذاری روی تیم‌های این رویداد گفت: «در حوزه‌های پرداخت الکترونیک استارتاپ‌های زیادی داریم؛ اما متاسفانه به حوزه مدیریت ثروت توجه زیادی نشده است و مشکلات قانونی زیادی برای استارتاپ‌های این حوزه وجود دارد که حضور سازمان‌های رگولاتوری مانند فرابورس در این رویداد به عنوان حامی می‌تواند نکته مثبت و امیدوارکننده‌ای برای فعالان فینتک باشد. با سرمایه گذاری در این حوزه می‌توان نوآورتر بود. همچنین جدید بودن این حوزه باعث شده تا در حوزه تکنولوژی‌های مدیریت ثروت سرمایه‌گذاری کنیم. در این رویداد احتمال پیدا شدن یک ایده، تیم قوی و نوآور برای این حوزه وجود دارد»

براساس این گزارش راه‌اندازی استارتاپ و نوآوری کاری پیچیده، سخت و پر ریسک است و این پیچیدگی در صنایعی مثل صنعت مالی نیز بیشتر می‌شود. وجود قوانین سخت‌گیرانه، نیاز به مجوزهای مختلف و حساسیت اطلاعاتی این حوزه، تیم استارت‌آپی را با دیوار غیرقابل نفوذی روبه‌رو می‌کند که ممکن است آنان را از ادامه مسیر منصرف کنند.

نوآوری باز مخصوصا بانکداری باز در حوزه مالی باعث شد تا استارتاپ‌های تکنولوژی محور و نوین به موسسات مالی بزرگ نزدیک شوند. موسسات سنتی و بانک‌ها به مجوزها و اطلاعات دسترسی دارند و  به خوبی بر قوانین این حوزه مسلط هستند. در مقابل استارتاپ‌ها با توان نوآوری و دسترسی به تکنولوژی روز دنیا می‌توانند مکمل این شرکت‌ها باشند. در همین راستا هم اولین رویداد نوین‌کمپ با محوریت تکنولوژی مدیریت ثروت برگزار می‌شود.

در نوین کمپ دو دسته مخاطب وجود دارد؛ تیم‌ها و علاقه‌مندان به فضای مدیریت ثروت با طرح ایده‌های خود به عنوان اولین گروه مخاطبان در نظر گرفته شده و تیم‌های بالغ‌تری که برای ادامه مسیر توسعه استارتاپ خود نیاز به زیرساخت، سرمایه یا همکاری با شرکت‌های مرتبط دارند به عنوان گروه دوم مخاطبان قرار دارند. افتتاحیه‌ نوین کمپ یک در تاریخ ۱۸ دی‌ماه برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند جهت مشاهده این مراسم  به اینستاگرام نوین‌تک مراجعه کنند.

http://pvst.ir/99u

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو