skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری‌های فرهنگی برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱ دی ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با همکاری بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و موسسه فرهنگ و هنر در محیط مجازی نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری‌های فرهنگی را برگزار می­‌کند. در این رویداد کسب‌وکارها و ایده‌ها درحوزه سینما، پویانمایی و تئاتر، چاپ و نشر و رسانه‌­های خبری، هنرهای تجسمی، مد و لباس، تبلیغات، دکوراسیون و معماری، موسیقی، بازی‌­های رایانه‌ای و صنایع سرگرمی مورد ارزیابی قرارمی‌گیرند و برگزیدگان مقابل سرمایه‌گذاران به ارائه ایده‌های خود می‌پردازند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، اکبر شیرکوند، دبیر رویداد و رئیس اداره ارشاد شهر تهران، هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی کسب‌و‌کارهای نوپا در حوزه فناوری‌های فرهنگی به عنوان منابع خلاق سرمایه­‌پذیر و اتصال آنها به سرمایه­‌گذاران تخصصی بیان کرد.

شیرکوند در این زمینه گفت: «از ویژگی‌­های این رویداد، حضور سرمایه‌­گذاران معتبر و مراکز مهم حمایتی صنایع خلاق است که امید به نتایج مطلوب رویداد را بسیار تقویت می‌کند. سرمایه‌­گذاران بخش خصوصی، صندوق اعتباری هنر، صندوق کارآفرینی امید، مدیران مراکز رشد، مدیران شتابدهنده ­های تخصصی، مدیران صندوق­‌های خطرپذیر، مدیران ارشد دولتی از دستگاه‌­های ستادی و اجرایی کشور و غیره دراین رویداد حضور خواهند داشت.»

او ادامه داد: «ایده‌­های نوآورانه و فناورانه با محوریت فناوری‌­های نوین دیجیتال سرمایه‌­پذیر در محورهای سینما، پویانمایی و تئاتر، چاپ و نشر و رسانه‌­های خبری، هنرهای تجسمی، مد و لباس، تبلیغات، دکوراسیون و معماری، موسیقی، بازی‌­های رایانه‌ای و صنایع سرگرمی شناسایی می‌شوند. در این مورد اطلاع­‌رسانی گسترده‌­ای هم در حال انجام است.»

به گفته شیرکوند کسب­‌وکارهای متقاضی، در طول فرآیند داوری توسط اساتید و متخصصان امر، مورد ارزیابی قرار گرفته و در نهایت بهترین‌­ها به مرحله نهایی راه می‌­یابند تا در موعد برگزاری رویداد، ایده­‌های کارآفرینی و طرح­‌های کسب­‌وکار خود را به سرمایه‌گذاران معرفی کنند. او همچنین بیان کرد: «برنامه­‌های ویژه‌­ای برای بازتاب رویداد تدارک دیده شده، در تلاش هستیم تا مردم بتوانند در جریان رویداد قرار گیرند. همچنین با هماهنگی به ­عمل آمده، چند کسب­ وکار منتخب رویداد به برنامه تلویونی «میدون» معرفی خواهند شد.»

متقاضیان برای ثبت‌نام  در این رویداد از ۳۰ آذر تا ۳۰ دی‌ماه می‌توانند به وبسایت www.abrezendegi.ir مراجعه کنند. زمان برگزاری رویداد نیز بهمن ماه ۹۹در  محل «آسمان نمای گنبد مینا» در تهران خواهد بود.

 

http://pvst.ir/966

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو