skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۷۰ درصد از بیت‌کوین‌های استخراج شده در ماه گذشته را Paypal خریداری کرده است

۲ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بیت‌کوین

گزارش‌ها نشان می‌دهد که پی‌پل تا ۷۰ درصد از بیت‌کوین ‌های تازه استخراج شده در ماه گذشته را خریداری کرده است.

به گزارش پیوست، صندوق مدیریت سرمایه پانترا کپیتال، در مقاله ماهیانه خود در رابطه با بلاک‌چین، برآورد کرده که پی‌پال و اپلیکیشن اسکوئرکش بیش از ۱۰۰ درصد تمامی بیت‌کوین‌های جدید را خریداری کرده‌اند.

طبق این گزارش تقاضا برای خدمات رمزارزی پی‌پال که از صرافی Itbit در paxos برای تبدیل پول به رمزارز استفاده می‌کند به اوج خود رسیده است. این صرافی در حال معامله با حجمی نسبتا پایدار بود اما وقتی پی‌پل شروع به فعالیت کرد حجم معاملات آن سر به فلک کشید.

افزایش حجم Itbit نشان می‌دهد که در طول چهار هفته از آغاز فعالیت، پی‌پل تقریبا ۷۰ درصد از بیتکوین‌های تازه استخراج شده را خریداری کرده است. پی‌پل در اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که مشتریان این شرکت می‌توانند بیت‌کوین و دیگر دارایی‌های دیجیتال را با استفاده از حساب‌های پی‌پل خود خریداری و نگهداری کنند و یا به فروش برسانند.

همچنین براساس این تصمیم کاربران، می‌توانند از ۲۶ میلیون فروشگاهی که پذیرای پی‌پل هستند با استفاده از سکه‌های خود خرید کنند. پی‌پل خدمات رمزارزی خود را در ابتدای این ماه در اختیار کاربران آمریکایی قرار داده است و قرار است در آینده در دیگر بخش‌های جهان نیز این خدمات را توسعه دهد.

پس از انتشار خبر پذیرش بیت‌کوین در پی‌پل، قیمت این رمزارز از ۱۲ هزار دلار رو به افزایش گذاشت و از آن زمان روند صعودی خود را حفظ کرده است و در ۲۰ نوامبر به بیشترین قیمت خود در سه سال گذشته یعنی ۱۸ هزار و ۹۹۷ دلار رسید.

بیت‌کوین
پیش‌بینی شده که اگر روند رشد به همین منوال ادامه پیدا کند با گذشت چند هفته، پی‌پل به تنهایی بیت‌کوینی بیشتر از آنچه استخراج خواهد شد را خریداری خواهد کرد.

پانترا کپیتال اشاره می‌کند که خدمات رمزارزی پی‌پل «تاثیر قابل توجهی» روی بیت‌کوین گذاشته است. این گزارش نشان می‌دهد که افزایش قیمت فعلی بیت‌کوین نسبت به آنچه در سال ۲۰۱۷ شاهد بودیم پایدارتر است. زیرا تقاضای سازمانی از سوی شرکت‌هایی همچون پی‌پل، کش‌اپ و رابین‌هود افزایش یافته است که خرید بیت‌کوین را ساده خواهد کرد.

داده‌ها نشان می‌دهند که روند افزایش قیمت فعلی عمدتا توسط خریداران سازمانی هدایت می‌شود. براساس اطلاعات وبسایت Bitcointreasuries که سرمایه‌گذاری‌ شرکت‌های سهامی روی بیت‌کوین را بررسی کرده است حدود ۲۱ شرکت از جمله شرکت میکرو استراتژی و گلگسی دیجیتال هولدینگز روی هم رفته ۱۴/۴۲ میلیارد بیت‌کوین (۸۳۲ هزار و ۳۵۱ بیتکوین یا بیش از ۴ درصد از کل ذخیره بیتکوین در گردش در حال حاضر) ذخیره کرده‌اند.

تعدادی از این خرید‌ها در چند ماه گذشته انجام شده و باعث افزایش قیمت بیت‌کوین شده است. شرکت سرمایه‌گذاری پانترا کپیتال می‌گوید که کمبود بیت‌کوین ناشی از تقاضای شرکتی به این معنا است که شرکت‌هایی همچون کش‌اپ که به تازگی۱/۶ میلیارد دلار سرمایه در گردش بیت‌کوینی را گزارش کرده‌اند حالا باید برای هر سکه بیشتر از قبل هزینه کنند. وقتی که دیگر موسسات مالی بزرگتر نیز پا جای پای کش‌اپ می‌گذارند کمبود بیتکوین بیشتر حس خواهد شد. تنها راه تامین بیتکوین خرید آن با قیمت بالاتر است.

منبع: Bicoin

http://pvst.ir/901

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو