skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی به صورت آنلاین برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۳ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی به دلیل شرایط کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این رویداد قرار بود در پاییز و زمستان به‌صورت حضوری برگزار شود؛ اما براساس تصمیم دبیرخانه این رویداد و تصمیم‌گیری شورای سیاست‌گذاری آن، به دلیل شرایط کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این رویداد به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، شرایط حضور در هکاتون بازی‌های جدی ۹۹، سمپوزیوم بازی‌های جدی۹۹، اختتامیه جشنواره بازی جدی سال ۹۹ و مراسم اختتامیه رویداد برای تمام شرکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین فراهم خواهد شد. مخاطبان نیز می‌توانند به‌صورت آنلاین به تماشای این رویداد بپردازند. در خصوص نحوه حضور ارائه‌دهندگان مقاله‌ها، داوران، سخنرانان و برندگان در بخش‌های مختلف رویداد، به زودی تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با جذب حامیان این حوزه برگزار می‌شود، امسال نیز این رویداد شامل سه بخش اصلی، جشنواره بازی جدی سال ۹۹، هکاتون بازی‌های جدی ۹۹ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۹۹ است.

http://pvst.ir/8tp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو