skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

امکان حضور مجدد بازی‌های جدی دوره‌های پیشین در رویداد جایزه بازی‌های جدی ۹۹ فراهم شد

تحریریه پیوست

۲۰ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دبیرخانه رویداد جایزه بازی‌های جدی ۹۹، برای بازی‌هایی که در دوره‌های پیشین شرکت کردند و به شکل محسوس به‌روزرسانی شدند، شانس حضور در بخش «بهترین به‌روزرسانی» چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی ۹۹ را در نظر گرفته است.

به گزارش بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای، چند هفته‌ای از انتشار فراخوان چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی ۹۹ می‌گذرد. رویدادی که طبق روال هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی این صنعت برگزار می‌شود. پرجایزه‌ترین بخش این رویداد، بخش جشنواره است که در این بخش هر سال داوران آثار تولید شده در حوزه بازی‌های هدفمند را مورد بررسی قرار می‌‌دهند و «بازی جدی سال» را هم معرفی می‌کنند. علاوه بر آن در محورهای مختلف جوایز متعددی توسط حامیان رویداد به آثار منتخب تعلق می‌گیرد.

براساس این گزارش اگرچه هر بازی فقط یک مرتبه شانس شرکت در جشنواره را برای کسب عنوان «بازی جدی سال» دارد؛ اما امسال در بخش جشنواره امکانی ویژه برای بازی‌هایی که در دوره‌های پیشین در مسابقه شرکت کرده‌اند، در نظر گرفته شده است. براین اساس با شرط اینکه این بازی‌ها به شکل محسوس به‌روزرسانی شده باشند، می‌توانند مجدد در بخش جشنواره شرکت کرده و شانس خود را برای دریافت جایزه بخش  «بهترین به‌‌روزرسانی» امتحان کند. دبیرخانه رویداد همچنین برای این بخش جشنواره یک جایزه ۳۰ میلیون ریالی در نظرگرفته است که به بهترین بازی به‌روزرسانی شده تعلق می‌گیرد.
این رویداد در پاییز و زمستان سال جاری در سه بخش اصلی، جشنواره بازی جدی سال ۹۹، هکاتون بازی‌های جدی ۹۹ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۹۹ برگزار خواهد شد. بازی‌سازانی که تمایل دارند با بازی‌های به ‌روزرسانی شده خود در این جشنواره شرکت کنند باید یک نسخه از بازی به‌روزرسانی شده خود را که در سه دوره قبل جشنواره حضور داشته تا روز جمعه ۳۰ آبان‌ماه ۹۹ برای دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

http://pvst.ir/8fc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو